Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Folyamatosaan...

Mit tegyek? Folyamatosaan ezen panikolok.

Figyelt kérdés

A kutyam valamelyik nap elszokott mikor elmentem itthonrol..gondolom jott utanam. Ilyen meg nem volt es nagyon megijedtem. Azota se tudom, hogy hol ment ki.

azota, napkozben ugye sokat kintvagyok vele meg akkor tudom figyelni, hogy megvan-e?! Estenkent mar kevesbe..

viszont minden este panikolok, hogy nehogy kimenjen. Ha kutyaugatast hallok, de az enyem nem ugat mar megyek ki megnezni. Ha ejszaka felkelek kimegyek es leellenorzom, hogy megvan-e. Valami otlet, hogy ne feljek ennyire?


2013. aug. 5. 01:16
 1/9 Cunt*-* válasza:
0%
kösd meg.
2013. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

az nem megoldás, kedves első. neked milyen érzés lett volna, hogy mikor gyerek voltál, és féltettek a szüleid, megkötve, vagy a házba zárva tartottak volna EGÉSZ NAP?

ugye, nem hangzik olyan jól?

2013. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy kis időd (vagy időtök, többen jobb lenne), akkor nézd át a kerítés minden szegletét. Ha ez megvan, akkor menj ki, mintha elmennél majd messzebb a kertetektől állj meg. Figyeld, hogy utánad megy-e a kutya. Jó esetben látni fogod, hogy hol mászik ki.
2013. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nap közben, mikor ráérsz, nézd át a kerítés minden szegletét, hogy esetleg hol férne ki a kutya. Ha ráértek többen, akkor úgy. Tudod, több szem többet lát. :)


Ha ez nem vezet eredményhez, akkor menj ki, menj el a házatoktól és állj meg valahol, ahol a kerítést még rendesen látod. Várj egy kicsit (10 percet kb) hogy utánad megy-e a kutya. Ha elöl mászik ki, mindenképp látni fogod. :)

2013. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kétszer írtam, lefagyott a net, azt mutatta nem küldte el..aztán pedig mégis... -.-
2013. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, kutya+kerítés, örök probléma.

Nekem szerencsére ilyen bajom nincs, mert le van betonozva a kerítés mentén, de amíg szegény kutyám nem volt ivartalanítva, így is kilógott más helyeken, nagyon tudott ásni. Meg beásni magát másik kutyához.

A kerítést kellene megcsinálni, bár ha tud ásni alatta, akkor nehéz lesz.

2013. aug. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egész kreatívak tudnak lenni a kutyák szökés terén, van amelyik simán átmászik a kerítésen.


Menjél ki az utcára egy olyan helyre ahol látod a kerítés javát és hívd a kutyát. Úgy lehet rájössz.

2013. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább esténként zárd be őt valahova, mondjuk garázsba, előszobába, hogy ne kelljen éjszaka azon izgulnod, hogy vajon kiment-e. Egyébként tégy úgy mintha elmennél otthonról és lesd ki, hogy hol megy ki a kutya.
2013. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Teljesen igazatok van, hogy meg kene csinalni a keritest, de ahogy irtam fogalmam sincs, hogy hol ment ki. Pedig mar atneztem tobbszor. Talan atugrotta?! Nemtudom.

Az a 'baj' hogy egyetlen egyszer jott utanam. Azota hiaba megyek nem jon. Viszont attol meg felek, mert tudom, hogy ha nagyon akar akkor ki tud menni.

megkotni nem szeretnem. Egyetlen egyszer csinaltam ilyet mikor a szomszedom mondta, hogy ha elszokik is elutik az rosszabb lesz, mintha ejszakara megkotom. Igy gondoltam meg nemm tudom, hogy hol ment ki addig ejszaka egy hosszu lancra rakom, de vegigsirta az ejszakat. Es szerintem se normalis kutya lancon... Ezert beengedtem ejszakara az eloszobaba, na azzal se mentem semmire. Egesz ejszaka vonyitott az ajtoba, hogy ki akar menni. Kiengedtem nem volt se pisi se kaki csak ki akart menni. Gondolom a garazzsal se mennek tobbre.

2013. aug. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!