Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalat az interneten...

Mi a tapasztalat az interneten meghiordetett fajtatiszta szülőktöl származó kiskutyákkal, valóban azt kapom amit hirdetnek?

Figyelt kérdés
hivatalos kennelben nincs pénzem vásárolni , nem kiállításra kell , csak csládi kutyusnak , keveréknél nem lehet tudni milyen vér keveredett kölyökben , igy a vermerséklete zsákbamacska felnőtt koráig

2013. aug. 5. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es akkor ezekszerint mégsem hiper felmenőktől származik a kutya?
2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
nem is mondtam sosem ilyet!
2013. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
99,9999% h nem azt kapod ha nem 100
2013. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha nincs törzskönyv,akkor ragaszkodj a háznál személyes átvételhez,oltáshoz,chiphez,hogy lásd a szülőket.Írjatok szerződést arról ha örökletes beteg a kutya vagy ha nem fajtatiszta,szem ig szám vagy lakcímkártyaszám ráírásával tanukkal.8 hetes kora előtt ne hozd el a kiskutyát.Aki ezekre sem hajlandó,attól tényleg ne vegyél.Mondom ezt úgy,hogy én is szaporító vagyok...
2013. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14 es! jelölj be! [link]
2013. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyntől kiskutyát venni kb.olyan,mint az orosz rulett.Én a 12 ezer ft-ba került(plusz egy ezres a benzinköltség)kutyámra egy vagyont költöttem,így van most 5 évesen életben.Az csak hab a tortán,hogy a rengeteg öröklött betegsége mellé még idegrendszeri problémás is,méghozzá nem kicsit.

Ugyanez volt a hozzáállásom,mint a kérdezőnek,jól meg is szívtam.

2013. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmire semmiféle garancia nincs. Mi akadályozná meg a gazdát, hogy áttegye egyik alomból a másikba a kölyköket, ha az neki semmibe nem kerül és a szülők, meg a kölykök is hasonlítanak egymáshoz. Hogy az egyik alomnál fajtatiszták és törzskönyvezettek a szülők, a másiknál meg nincs törzskönyv és volt valamikor valami "félrelépés is" (tehát idegen vér is van benne), azt csak komoly laboratóriumi vizsgálatokkal lehetne ellenőrizni.
2019. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de hátha olvassák még.


Nekem édesanyám vette a családi yorkinkat Jófogásról. Nagyon szép kiskutya lett, az idegrendszere is rendben van. Gyakorlatilag csak az éves oltások miatt járunk a dokihoz.

Viszont tudom, hogy mi ezzel ritka szerencsések vagyunk.


Felnőtt fejjel már biztosan nem vásárolnék így kutyát. És ha nincs pénzed megfizetni tenyésztőtől a kutyust, akkor a hirtelen jött orvosi számlákat sem lesz, amik a szaporítós kutyáknál gyakoribbak, mint a tenyésztőseknél. Úgyhogy egyszerre valóban nagyobb kiadás egy tenyésztős kutya, mint egy szaporítós, de hosszútávon jobban megéri, mert kisebb az esélye az egészségügyi komplikációknak, így a kövér állatorvosi számláknak is.

márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!