Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kiskutyáról? :]

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A véleményeteket szeretném kikérni erről a 3 hónapos kiskutyáról.

Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. aug. 5. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fehér kölyök boxer, semmi különös, mit kéne mondanunk róla?
2013. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aranyos 3 hónapos kutya.Mit szeretnél pontosan?:D
2013. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
iszonyúan cukii:))
2013. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont ez, hogy én is mintha boxert látnék benne (nincs tk. tudom most lehurrognak páran), hogy ki mit lát esetleg elvileg am. bullinak hirdették :)
2013. aug. 5. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor átvertek ez bizony egy fehér boxer:-)

Tuti az, nekem is boxerem van.

[link]

2013. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem is azért hoztuk el mert am. bulli, meghalt a másik kutyánk 1 hónapja, mindenkinek hiányzott, nézegettük hirdezéseket, aztán megláttuk, mindenki "beleszerelmesedett".

Elmentünk megnéztük állítólagos szülőket, megnéztük a kis oltási könyvet és a kiskutyát, egyből odajött nyalogatott, hanyatt vágta magát. Szóval nem lényeg hogy esetleg keverék vagy boxer, mindenki imádja, barátkozós kutyus. És a vizet szereti nagyon :D

2013. aug. 5. 20:40
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
De rusnya egy dög :D
2013. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%

Akkor jó :-)

Lehet hogy valahol van benne am bull, de kevés. Arra vigyázz hogy a fehér kutyusok könnyen lesznek allergiások pl csirkére, a napon könnyen felégnek, és hajlamosak börbetegségekre. Ha elfogadsz egy tanácsot akkor hippoalergén táppal etesd legalább egy éves koráig plBrit Care, jó táp és nem annyira drága. Azonkívűl adjatok neki zöldkagyló készítményt az izületeire. Figyeljetek arra hogy ne legyen súlyfeleslege mert nagyon megterhelheti az izületeit. Jó kutyázást.

2013. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 7 miért rusnya? Kérlek fejtsd ki:)


- - - - - - - - - - - - - - - -


Köszönöm, igen utána olvastunk, és kap ilyen bogyót porc és csont erősítőt. Előző kutyáink mentettek voltak, nem volt cél hogy tk-s kutya legyen, árba jó volt, oltásait megkapta még ott. :)

Köszönöm ment a zöld :)

2013. aug. 5. 20:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Amerikai bulldog feje van.
2013. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!