Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős a kutyám a tegnap...

Sürgős a kutyám a tegnap valamit félrenyelt, hogyan szedjem ki neki?

Figyelt kérdés
Tehat nem fuldoklik,játszik meg minden csak amikor szalad akkor el kezd nagyon köhögni,arra tippelek,hogy megakadt ott neki valami a torkán.Tegnap kinyitottam a száját probáltam belenyulni de nem éreztem semmit,biztos valami kis szálka lehet vagy nemtudom.Mit csináljak?

2013. aug. 6. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy valami megakadt a torkán. Nállunk kennel köhögés volt, és akkor pont úgy köhögött mintha valami lenne a torkán. Rohantam velle a dokihoz merthogy fuldoklik. A doki mondta hogy kennel köhögés kapott gyógyszereket, egy hét után már jól volt. Szerintem vidd dokihoz.
2013. aug. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ISzofi válasza:
100%
Doki
2013. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Vagy műtsd meg magad. Figyelj nagyon, leirom mindjárt, hugyan köl.
2013. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Nekem is tegnap félrenyelte a kutyatápot és én is próbáltam kiszedni és nem sikerült végül sok vizet itattam vele és kihányta :/ próbáld meg ütögetni a hátát és itass vele NAGYON sok vizet :/ ne érdekeljen ha nem szomjas fogd meg és kend a szájára és ő felnyalja :) addig csináld és gyengén ütögesd a vállát és a hátát aztán simogasd a nyakát :) hajrá köpje ki azt a valamit a torkában!!
2013. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez inkább kennelköhögésnek tűnik így írásod alapján. Mondjuk érdekes, hogy nyár van meg dög meleg és mégis csomó kutyát ismerek akik most esnek át rajta.

Vidd el állatorvoshoz, az a biztos, aztán amikor meggyógyult (már ha az) akkor "oltasd" be kennelköhögés ellen, így egy évig legalább ez ellen védve van a blöki.

Te pedig ne másszál bele könyékig a torkába. :)

2013. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Laura001

Ezzel a hülyeséggel több kárt mint hasznot csinálna a kérdező. Akaratán kívűl tényleg megfolytja a kutyát. Esetleg csóri jószág félelmében megtámadja. Ha jót nem tudsz, tanácsolni akkor inkäbb ne koptasd a billentyüt.

2013. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
bottal kell verni h kiuzzuk belole.a.gonosz szellemet
2013. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!