Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ha a kutyám...

Mit tudok tenni ha a kutyám félrenyelt?

Figyelt kérdés
Csontot evett és láttam, hogy félrenyel utána próbálta hányással megoldani, de nem bírta. Azóta egy kicsit kedvetlen és bármit eszik kihányja. Kicsit furcsán veszi a levegőt ezért nem tudom, hogy hova került a légcsőbe vagy a nyelőcsőbe. Lenyúltam a torkába, de nem éreztem semmit. Próbáltam kitapogatni, de éreztem semmit!
2012. aug. 22. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy állatorvost! Sürgősen! Lehet, hogy telefonon keresztül meg tudja mondani, mi lehet a kutyával.

Lehet, hogy kenyeret kéne ennie, mi a halszálka-torkon-akad esetekre használjuk ezt, de lehet, hogyha a légcsövébe került a csont, akkor éppen, hogy ártasz neki, ha kenyeret etetsz vele :S Amíg ez nem biztos, ne adj neki enni!

A legjobb az lesz, ha felhívsz valakit, aki ért hozzá!

2012. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
felhívtam, azt mondta, hogy ha a légcsőben van és porcos lehet akkor idővel elrohad, de ha nyelőcsövében van akkor műtét. Azóta nem is eszik, próbálta a kenyeret rögtön kihányta.
2012. aug. 22. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor holnap, vidd el az állatorvoshoz!!

Nincs olyan hogy vártok.

2012. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem azóta voltál vele állatorvosnál.
2012. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2012. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma reggel már evett, úgy látom most már jobban van. tegnap a labdájához se nézett pedig az a kedvenc játéka, de most már hozza oda. Szerintem elmozdulhatott, akármi is akadt fent neki.
2012. aug. 23. 13:14
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy állatorvos volt, de azt mondta, hogy nem ő nem tud mit csinálni vele, ha nem lesz jobban akkor röntgen és ha megvan mi a gond akkor műtét.
2012. aug. 23. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!