Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor tanítsam és hogyan meg...

Mikor tanítsam és hogyan meg sétálni a kiskutyámat?

Figyelt kérdés
sziasztok:) van egy 2 hónapos törpe uszim, mikor és hogyan szoktassam sétáltatásra, ill. olyanokra hogy ül, mikor érti meg ?
2013. aug. 6. 14:54
 1/10 sippara ***** válasza:
89%
Öööö... Szerinted hány hónapos korára tanul meg magától magyarul?
2013. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első WIN :D
2013. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

2 hónapos és még nem vitted le sétálni? Ne csodálkozz a beszólásokon, kicsit kezd mindenkinek sok lenni, hogy sok ember feltesz ilyen kérdéseket, mi többiek pedig biztosra vesszük, hogy utána sem olvasott az illető a normális kutyatartásnak.


Na szóval:

Nyakörvet tedd rá otthon és hagyd rajta, hamar megszokja. Ha hűhót csak emiatt, ne foglalkozz vele, ne vedd le a nyakörvet. Ha ez megvan, otthon csatold rá a pórázt is (lehetőleg ne ilyen húzgálós vackot) DE csak akkor, ha nyugodt a kutyád.

Nos, a kérdésedből ítélve abban sem vagyok biztos, hogy tudod, mikor nyugodt a kutya, szóval nem ártana néhány könyvet elolvasnod:

Kyra Sundance- 101 kutyatrükk

Jan Fennel- Kutyapszichológia

2013. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
89%
Most. Ráteszed a nyakörvet, a pórázt, veszel a boltban 10 deka párizsit és 10 perc múlva már sétálni fog a kutyusod. Utána lehet kezdeni tanulni az ültetést.
2013. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó kettőnek köszönöm ! utánanéztem, de tapasztalatokat is szerettem volna hallani, mert vkitől úgy hallottam hogy 1 hónap múlva kell, nem értem miért kell áská
2013. aug. 6. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell annyit várni, bár úgy tűnik mostanában engem direkt lepontoznak mindenhol... -.-"
2013. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó nem pontoztam le senkit csak zöldet kapott a kettő utolsó
2013. aug. 6. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is rád értettem. :) Bizonyos felhasználókra értettem, akik azt hiszik, hogy mindig csak nekik van igazuk... mivel közöltem már párszor, hogy másnak is lehet igaza, ezért mostanában lepontoznak.
2013. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
44%
Dobálj neki finom falatokat és hátha utána megy! :)
2013. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. aug. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!