Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutya...

Mit csináljak ha a kutya lenyalja magáról a Neostomosant?

Figyelt kérdés
Az előbb fújtam be a kutyámat higított Neostomosant oldattal, de a felénél abbahagytam, mert elkezdte nyalogatni magát. Lehet ettől baja? Ha igen, mennyi ideig figyeljek, hogy ne nyalja magát? Esetleg próbáljak más módszert?

2013. aug. 6. 17:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
6ezer körül volt a nyakörve fél évre, a spot on meg úgy emlékszem 3 körül (vagy több) van 1-2 hónapra, nekem annyival nem tűnik gazdaságosabbnak :D sőt...
2013. aug. 8. 13:00
 12/12 A kérdező kommentje:
ja, de te nem is arra írtad, bocsi. :) nagy a meleg... spot on lesz amúgy, a nyakörv nem jött be. előtte is spotoztuk, csak régebben nem én vásároltam ezért nem vagyok képben. meg amióta kijött a sintértelepről nem volt még benne bolha.
2013. aug. 8. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!