Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy hím? Többi lent.

Szuka vagy hím? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy 2 éves hím Labradorom van és vennék mellé egy keverék kölyök kutyát és nem tudom, hogy milyen nemű kellene.

Köszönöm a segítséget:)



2013. aug. 7. 10:24
 1/7 anonim válasza:
0%
Szerintem ha a későbbiekben is szeretnél kiskutyá(ka)t akkor vegyél szukát, de ha nem akkor meg hímet, amúgy meg te döntésed!
2013. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szukákkal jobb eséllyel lenne jó a viszony, viszont ha ivaros kankutyád van, akkor kant vinnék, épp elég az utcára dobott kutyakölykökből.
2013. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
87%
Viszel mellé, amit akarsz - azért két év után illene tudni, milyen neműekkel jön ki jobban a kutyáD -, és ivartalanítod mindkettőt. Első válaszoló, te meg legyél már olyan kedves, és ha normális, felelősségteljes, építő jellegű javaslatod nincsen, inkább ne szólj hozzá.
2013. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
14%
kedves sippara nem érdekel a te véleményed csak a kérdezőé és én próbálok segíteni neki, mert pl egy ilyen "kutyás" kérdésben én azt tenném amit írtam, és az ilyen szemét véleményeidet másról hagyd meg magadnak
2013. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
Tehát te ilyen esetben szaporítanál? Szólj itt pár komolyabb állatmentőnek, visznek ők hasonló szuperfelelős gazdáktól származó utcáról, csatornából, gyepmesteri telepekről összeszedett kölyköket százával.
2013. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. sétánál nincs baja a kanokkal, akkor kijöhetnek, de ha nagyon domináns, akkor nem biztos. Szuka kutyát pedig csak ivartalanítva tarts kan mellé.
2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!