Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyusom füle nem áll...

Kingabinga kérdése:

Yorki kutyusom füle nem áll fel. Porcerősítő segíthet ezen?

Figyelt kérdés
A kutyusom most 4 hónapos és csak néha áll fel a füle,akkor is csak pár percig.Van rá esély hogy majd feláll ? Azt olvastam porcerősítőt adnak a kutyusoknak vagy felragasztják hogy segítsen ezen a problémán.Felragasztani nem akarom,ezért kérdezem tőletek,hogy a porcerősítő tényleg segíthet-e.

2013. aug. 7. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem nyírod le a szőrt teljesen!, és nem ragasztod fel a fülét, akkor sosem fog állni. A porcerősítő felesleges.
2013. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 3 hónapos,neki se akart felállni a füle. Elvittük kutyakozmetikushoz, levágta a fölösleges szőrt a füléről rá 2 napra felállt a füle (ragasztás nélkül)

Amúgy miért nem akarod ragasztani?

2013. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Melyik ökör volt az, aki ész nélkül leszavazott? Kérdezném tőle, hogy neki mi a véleménye a dologról?

3 kiállítási kutyám van (yorkshireok) párszor már végigcsináltam, szóval tudom, hogy mi a teendő.

2013. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lenyírta neki a füléröl a szört a kozmetikus,azóta kezdett el néha felállni neki. Ragasztani meg nem szeretném addig amíg van más esély.
2013. aug. 8. 05:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi a gond a ragasztással? Az neki nem fáj..
2013. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Nos,a kutya fogváltásban,ezért a kálcium a fogakba megy elsősorban.Ha vége a fogváltásnak és még mindig nem áll a füle,akkor lehet trükközgetni,addig felesleges.


A kiállítási kutyásnak is üzenném,hogy ragasztgatás helyett egy fogváltós kölyöknek, egy kutyás biológia könyv lehet hasznosabb lenne.

2013. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség,hogy ha nem tk-s a kutyád,akkor esetleg nem yorki.
2013. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amelyik kutyának fog váltás előtt nem állt a füle, annak utána sem fog.
2013. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából mindegy hogy állni fog-e,ha nem az sem baj úgyis szeretni fogom. Csak kíváncsi voltam :)
2013. aug. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!