Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi hobby célra? Árban...

Mudi hobby célra? Árban mennyire számíthatok?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon érdekelt ez a fajta, de most szerelmes lettem belé. Árban olyan 100-130 ezerre száíyok. főleg az olyan tenyészetek érdekelnek ahol van cifra színben is
2013. aug. 7. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer? Ha-ha-ha. Egy jó mudi kerül kb 50-be, ennyire becsülik a magyar fajtákat sajnos (vagyis aki fizet annak nem sajnos)...
2013. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam ilyen árra, mert nagyon ritka
2013. aug. 7. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer egy átlagos törzskönyves kutya ára, a nagyon ritka az inkább több 100 ezer, de hiába ritka valami ha mások nem tartják értékesnek. A magyar fajták sokkal olcsóbbak mint a többi kutya sajnos.
2013. aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy jó mudi (puli, pumi, komondor, magyar agár, erdélyi kopó, magyar vizsla) még a 100ezret se éri el árban. A magyar fajtákat lenéznik.
2013. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mudiból még a szűrt, champion szülőktől származó kiskutyák is 30-60 ezer forint körül vannak. Nem véletlenül van a fajta a kihalás szélén... Az érthetetlen közöny miatt.

A Szürkevillám kennelben van most amúgy egy eladó kis cifra, illetve a Gulakutiban több kölyök is, picik és nagyobbak. Az Irhaberkiben is vannak most cifra kiskutyák, nem tudom van -e még köztük gazdikereső.

2013. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!