Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért viselkedik így?

A kutyám miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy ötéves rottweilerem. Amikor közeledem felé mindig lejjebb hajlítja a fejét és nyalja a száját. Nem bántottam soha, csak ha rosszat csinál rászólok.
2013. aug. 8. 07:44
 1/7 anonim válasza:
Ha nyalja a száját, akkor nem éhes?
2013. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1#, kitűnő válasz !!!!......nem tudom.az én kutyáim is szoktak ,de az enyémek a farkukat is csóválják. nem feltétlen azért csinálja mert fel tőled .
2013. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azután is ezt csinálja hogy kapott enni.
2013. aug. 8. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:
játszál vele többet az biztos segíteni fog :)
2013. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az enyém akkor csinálta ezt amikor büntettem ámde kioldani nem oldottam -elfelejtettem- nem jól csináltam ugye.


akkor maradt meg ez így benne és kezdett el úgy viselkedni mint aki mindig azon aggódik most akkor mi lesz. vagy mint akit naponta vertem el.

hamar rájöttem hogy nem megfelelően büntetek - a büntetés sem olyan egyszerű mint ahogy az elsőre tűnik- vagyis hogy benne hagyom ebbe és nem oldom ki a kutyát .


természetes hogy bünteted a kutyát ha rosszat tesz, de ha nem oldod ki akkor még a legstabilabb idegrendszerű kutyát is odavágja ez mert nagyon megviselheti.

2013. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a testhelyzet, ahogy megjelent előttem, azonnal a frusztráció ugrott be. Általában akkor viselkednek így szerintem, ha valamiért nem érzi jónak a közeledésedet.
2013. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os vagyok. 5ösnek teljesen igaza van. Nagyon fontos a büntetésből való kioldás.
2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!