Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatoknak is lehetne TB-je?

Az állatoknak is lehetne TB-je?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó lenne, ha lehetne az állatoknak is tb-je. Havonta pl. 1-2000 ft. Erről mi a véleményetek?
2009. okt. 26. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hát, akár, de az állatok kevesebbszer betegek mint az emberek
2009. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont azért lenne olcsobb, de ha baj van, akkor nem kell a kezelésért fizetni. Mert lehet, hogy pont hónap végén történik valami a kis kedvencel és nincs ugy pénze már a gazdiknak. Nem kellene agyalni, hogy akkor most mit csináljanak.
2009. okt. 26. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, lehet a kutyát biztosítani.
2009. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van ehhez hasonló dolog, ha a főoldalt az aljára tekered, ott is találhatsz ilyen hirdetést, bár nem tudom, az pontosan mit takar. :) A lányom mindig örül neki, mert van egy kutya és egy cica kép is :)
2009. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem krva nagy hülyeség:D miafsznak? ha valakinek beteg a kutyája vagy bármije, akkor az fizesse ki neki, ha más meg tud vigyázni a saját állatára, akkor az meg ne fizesse másnak a gyógyulását
2009. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondolom, hogy kötelező legyen! Csak aki szeretné.
2009. okt. 26. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van kisállat-biztosítás, de elég drága, nekem például nem érte meg, mert ritkán beteg a kutyám.
2009. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!