Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos a gyors válasz! Kutya...

Fontos a gyors válasz! Kutya méret? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
Most kapok egy kutyát életemben először így sok tapasztalatom nincs, főleg nem a méretezésükben! Azt írja a hirdetésben, hogy "német-juhász keverék valószínűleg közép méretűek lesznek!" ez a közép méret mit takar? Hány cm körüli lesz a marmagasságuk illetve hány kg körül lesznek?

2013. aug. 8. 15:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy a német juhász mellett milyen fajta volt a másik kutya. Kb 60 cm és 30 kiló, ha méretben is az nj-hez hasonló volt a pár.
2013. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 klopusz ***** válasza:

Szia!


Hát ez fogós kérdés, hiszen középtermetűnek nevezhetik a foxi-méretű (kb. 35 cm-es marmagasság) kutyákat például, de mivel németjuház keverékről van szó, akár azt a méretet is elérheti.

Láttam én már ilyet is, olyat is.

2013. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Kb 35-60cm marmagasság,15-25 kg között.

[link]

2013. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem látogass el a közeli menhelyre. Ott már láthatod a kutyusok végleges méretét és tudnak neked segíteni egy olyan kutyust kiválasztani ami első kutyának tökéletes.

Közepes testméret.. hmm. 20-30 cm marmagasság,de ezt a gazda nem tudja. lehet egy nagy kutyád lesz vagy kitudja.. Ajánlom a menhelyet ;)

2013. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Amúgy miért fontos a méret?
2013. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Méret azért számít mert sok a cigány a falúba és állandóan bejárkálnak másokhoz ahogy hozzánk is (ne értsétek félre nem vagyok rasszista, hanem a tényeket közöltem)


Menhelyről azért nem akarok, mert azt akarom h nálunk nőjön fel és mert van egy 8 éves macskám akihez hozzá kell szoktatni!

2013. aug. 8. 15:17
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
aha és szerinted a menhelyeken nincs csomó kidobott kölyökkutya?
2013. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

ha lenne 5 percerm, olyan 200 kiskutyát tudnék neked linkelni 1 napos és 8 hetes közt, menhelyekről ideiglenes befogadktól.

ha 10 percem lenne akkor 4-500t.

2013. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

És a nagy kutya majd elrettenti a cigányokat??


Ne haragudj,de azok hamarabb mérgeznek le egy kutyát,minthogy megijedjenek tőle.Ha valahova be akarnak menni,akkor azt valahogy megoldják és sajnos egy kutya nem akadályozza meg őket.

Ha kifejezetten cigány riasztónak kell,akkor inkább rendes riasztóberendezést vegyetek.Egyszeri összeg,nem kell etetni és foglalkozni vele,sem orvoshoz vinni.


Mellesleg a menhelyen is vannak kölykök,sőt...rengeteg kölyök van és meg tudják mondani,hogy kb mekkora testű lesz,ha felnő.Így te neveled és a macskához is hozzászokik.

2013. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Térd magasság szinte biztos egy nj keveréknél és jól írják 15-25 kg.
2013. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!