Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos yorkinak lehet adni...

2 hónapos yorkinak lehet adni kaviárt?

Figyelt kérdés
Adtam neki és úgy néz ki, ízlik neki. Nem árt neki, ugye?
2009. okt. 26. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
szerintem rakjál rá szarvasgombát, úgy tuti hat.
2009. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Hülye újgazdag pina. Edd meg inkább te a kaviárt, a kutyának ne adjál, nem tesz neki jót.
2009. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az ilyen köcsög minek válaszol?? komolyan kérdeztem!
2009. okt. 26. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle, csak minek, ha drága kajákkal akarod etetni, akkor vegyél inkább neki valami minőségi kölyöktápot (Acana, Orijen stb).
2009. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze hogy adhatsz Neki kaviárt!

Olajos halat is kaphat, de nem sokat!

Jót tesz a szőrének!

Üdv.

2009. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja,de tök felesleges adni neki,legfeljebb csak néha,csemegének.

Ha most elkapatod,egész életében kínlódhatsz vele,mert rossz evő lesz.

2009. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt szoktád mondani, hogy nincs hülye kérdés. Itt az ellen-példa! emberek éheznek, ez meg kaviárt ad a kutyájának. idióta. A kutyád örül a kutyatápnak is, ha törődsz vele, és hiába adsz kaviárt, ha leszarod. A sok pénzedből inkább a gyerekétkeztetésre költs. Nekik nem árt a kaviár!
2009. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó ítélkező válaszoló: honnan tudod, hogy nem költök gyermekek segítésére? miért ne adhatnék 2hetente egyszer kaviárt a kutyámnak? nem értem... csak az érdekelt, hogy árt-e neki. megkaptam a választ, köszönöm szépen a normális válaszolónak!
2009. okt. 26. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a kaviár ízlik neki,ajánlom az Orijen halas változatát,biztosan szeretni fogja,és a világ egyik legjobb tápjáról van szó.
2009. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges neki a kaviár...

Egy kutya nem azért eszik hogy jaj de finom valami, hanem mert az ösztönei azt diktálják hogy ennie kell, különben elpusztul.

Ha jót akarsz a kutyusnak akkor vegyél neki minőségi kölyöktápot (acana, orijen...), mert a növésben lévő kölyköknek nagyon fontos hogy minden vitamint, ásványi anyagot megkapjanak, és ez a prémium tápokban a megfelelő arányban van benne.

Hidd el, többet használ neki mint a kaviár.

2009. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!