Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alapfokú tanfolyamon mit...

Alapfokú tanfolyamon mit tanítanak a kutyáknak?

Figyelt kérdés

Felnőtt kutyám van, vele szeretnék majd menni.


Akinek van még esetleg szabad öt perce, leírhatná milyen volt mikor először kutyasuliba ment, mit csináltak az első órán, stb.


2013. aug. 8. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalmakkor ül, fekszik, gyere, marad. A kutyaiskola nagyon jó szórakozás, és te is sok dolgot megtanulhatsz a kutyádról meg a kutyák viselkedéséről, és remek társaság szokott lenni.
2013. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának ők semmit. Neked tanítanak sokmindent a kutyáról, és segítséget kapsz ahhoz, hogy pár alap dolgot megtaníts te magad a kutyádnak: pórázon követés, ültetés, fektetés, helybenmaradás. Részletesebb tematikát az általad választott kutyaiskola honlapján olvashatsz.
2013. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második:Pont ezért kérdeztem meg itt, mert a honlapon nincs semmi (felújítják vagy mittudomén) és a facebookon láttam hogy majd indul tanfolyam, és gondoltam mielőtt felhívom őket előtte megérdeklődöm itt hogy mire számítsak.
2013. aug. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!