Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyabarát települést...

Milyen kutyabarát települést ismertek?

Figyelt kérdés
Pest megyébe szeretnénk költözni, van két kutyánk. Családi házat szeretnénk. Az érdekelne, hogy melyik település az, ahol viszonylag békességben, jól el lehet lenni a kutyákkal, ahol esetleg futtató is van, vagy ahol jót lehet sétálni a környéken... Megnéztünk már pár helyet, de sokszor amiatt nem tetszett, mert pl. nem volt járda, ahol a kutyával sétáljak, vagy nagyon sok volt a kóbor/házból kiszökő kutya... szóval a saját tapasztalatotok érdekelne: hová érdemes, és hová nem érdemes költözni kutyával?...
2009. okt. 26. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak azt tudom mondani, hogy Érdre ne gyere vagy nézd meg nagyon hogy hova, mert itt még azéret is le akarnak lőni légpuskával, mert elmegyek a ház előtt naponta egyszer, ugat a kutyájuk, és a gyerek nem tud aludni (az ő kutyájuktól)! Persze ha kigyúrt férfi vagy nagy kutyával akkor nem szólnak be. De én csak lány vagyok közepes kutyával...
2009. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Veresegyház pont ilyen!!! Tavak térsége illetve Ivacs városrész.

Fenyves parkerdő, tópart, mező minden adott a kutyás élethez.

2009. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pesten Pestszentlörincen egész jól lehet kutyázni nem messze van a kutyiskola van pár nagyobb park és van tó és nagy erdő is.És itt mostanság elég sok az eladó kiadó ház.
2009. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Budatétényben lakom (Budapest 22. kerület). Sajnos errefelé is vannak önsétáltató kutyák, de nem vészes, lehet találni sok olyan helyet, ahol biztonságban vagy. Ami miatt kutyabarát településnek tartom, az, hogy szinte bárhol sétáltathatod póráz nélkül a kutyádat, nem szólnak, vannak parkok, meg itt a Duna-part, több kutyaiskola közül választhatsz, az emberek többsége szereti a kutyákat. Én 5 éve kutyázom a környéken és még nem nagyon volt igazi konfliktusom senkivel. A szomszédokkal is szerencsém van, állatbarátok.
2009. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik ismerősöm Zsábékon lakik, de nem az úton, hanem mezőn szoktak sétálni. Németjuhásza van és nem szólnak be azért mert szabadon van szájkosár nélkül.
2009. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most láttam, hogy elírtam, a település neve Zsámbék.
2009. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szentendre is viszonylag jó hely, bár ingatlan ügyileg rettenetesen drága. Vannak jó kutyasétáltatós helyek és jó fej kutyások. Az önsétáltató kutyák nem közelednek vagy egy dobbantással el lehet ijeszteni őket, és nem is sokan vannak.

Ne is a város legyen a lényeg, hanem a szomszédokat nézd meg nagyon, sok feszültséget és bajt meg lehet spórolni azon, ha előre tudod, hogyan viszonyulnak a szomszédok a kutyához.

2009. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat... hát, sokszor úgy érzem, a szomszédok "szeretete" kevés... pl. ahol utcán is csak és kizárólag szájkosárral lehet bármilyen kutyát sétáltatni, az nem tetszik, és ahogy hallom, van, ahol be is tartatják... szóval azért szerintem a környék is fontos...
2009. okt. 26. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten a XX. kerületben lakok. Szerintem egész jó hely, van erdő, rét, esténként összejövünk páran kutyások. Jó kis társaság :)
2009. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdre ne! Még a park mellett se viheted el a kutyát...(görényt meg be is vihetsz!-.-) Szóval.. hát.. Csomád eléggé nyugis van park és ott lakik az ismerősöm. Meg ilyen kisebb községek-faluk jók. :D
2009. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!