Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos beagle kiskutyának...

3 hónapos beagle kiskutyának mennyi tápot kell adni? Állandóan enne egyébként mindig nézi szegényke a tálkáját.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 19:21
1 2
 1/11 Hovarju ***** válasza:

A táp csomagolásán fel van tüntetve a korának/súlyának megfelelő napi adag. Ezt a mennyiséget kell neki adni 3 egyforma adagban.

Én szárazon adtam oda, de általában azt tanácsolják, hogy be kell egy kicsit áztatni etetés előtt, mert könnyebben emészti.

2013. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hovarju ***** válasza:

Az egészséges kutya szinte mindig éhes. Ne dölj be a kérlelő szemeknek, mert hamar kövér kutyád lesz.


Inkább foglald el egy kis játékkal.

2013. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha rossz,minőségtelen tápot adsz neki,akkor az lehet a baj.Nincs benne tápanyag,így a kutya folyton éhes.Ha valami mixi-maxi,chappi,morzsi,darling,pedigree stb. tápokkal etetsz,akkor cseréld le jó minőségű kölyök tápra.


Abból bőven elég annyi,amennyi a zsákon szerepel.Ilyenek pl. Brit,Brit Care,Acana,Orijen,Taste of the wild,ACC,AZP..stb.

Fontos,hogy ne boltokban keresd,mert ha van is,iszonyat drága.Neten nézelődj,online webáruházakban olcsón lehet venni,házhoz is viszik.


Ja és a tálat csak etetésnél rakd elé,ha befejezte azt is vedd el.

2013. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
friskies juniort adtunk eddig Neki, most azt olvastam, hogy a dog chow is jó, ezek szerintem ilyen közép árkategóriásak 600 ft/kg. Ezek jó féle tápok?
2013. aug. 8. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

A friskies nagyon vacak, ha lehet ne add neki. Tele van szinezékkel, ízfokozóval, viszont állati eredetű mellékterméket ( bőr, csőr)tartalaz hús helyett. A dog chow egy fokkal jobb. Ha teheted inkább rendelj netről, momdjuk Brit Premiumot a netről 15 kg lb 7500 ft.

Az meg hogy mennyibe kerűl nem mutatja a minőséget. Az összetétel számít. Ha az első helyen hús van, és alaposan részletezik a beltartalmmat az jó jel.

2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
frikiest felejtsd el, a dog chow egy fokkal jobb max, de szintén nem ajánlom.
2013. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a Brit Premium Junior Small tápot, nagyon szépen köszönöm a segítséget most már remélem nem fog megenni bennünket a kiskutyus az éhségtől :)
2013. aug. 11. 09:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, remélem nektek is annyira beválik mint nekűnk :-)
2013. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helyes az már egy megfelelő táp, de ettől még állandóan azt fogja mutatni, hogy éhes, a tálja ne legyen lötte csak mikor enni kap és ne engedjetek neki ha kunyerál.
2013. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért mutatná állandóan,ha jól lakik??


Amúgy jó táp,jó választás.Semmi nasi és nem lesz probléma :)

2013. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!