Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megugatott mielott etelt...

Megugatott mielott etelt adtam volna neki. Es jatek kozben is. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
11 hetes, komondor.
2013. aug. 8. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Fekudt, azt akartam, hogy uljon (mindig parancsra kap etelt), de megugatott. Csunyan raszoltam, hatralt, de tovabb ugatott. Otthagytam.


Tegnap mikor nem tetszett neki valami jatek kozben...

2013. aug. 8. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt így ennyiből nem lehet megítélni. jó lenne tudni a teljes testbeszédét a kutyának mert így több mindenre is lehet gondolni.


pl.


- játéknak fogta fel a dolgot

- nem tetszett neki hogy irányítani akarod

- nem örült annak -ha csak most kezdted- hogy eddig nyugodtan ehetett most meg variálsz meg "mutatványokat" akarsz tőle.


szóval bármi lehet. kutyasulin gondolkodtál már?

2013. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem tetszett neki hogy irányítani akarom. Egyertelmu. kutyasuliba csak 2 het mulva mehetunk, oltas utan.


addi is mit csinaljak ilyenkor vele?

2013. aug. 8. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Nyugodt állapotban kaphat ételt. Az enyém lefekszik, akkor elé teszem, de addig nem nyúl hozzá, míg azt nem mondom, tiéd. Mindig nyugodt, megtanulta hogy csak akkor kap, pedig kicsi. Játék közben pedig sztem normális hogy ugat. :D
2013. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha ignoralom (korabban probaltam), tobbet es batrabban csinalja... valami tanacs, magyarazat vagy tipp?
2013. aug. 8. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!