Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ex-spot spoton-t tettem most...

Ex-spot spoton-t tettem most a kutyámra, mert amit használok az nem volt a dokinak készleten, én meg nem akartam várni vele. Szerintetek meg kellene ismételni a kezelést? A többi lent

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy nem mondta hogy a hátára és a faroktőhöz is kell rakni én meg mindkét pipettát (15kg felett kettőt kell) a lapockájához nyomtam, hogy véletlen se tudja lenyalogatni, és csak most néztem utána neten, hogy a faroktőhöz kellett volna az egyiket.

Eddig minden spotont a lapocka környékére csepegtettem, mondjuk azok



2013. aug. 9. 14:26
 1/5 A kérdező kommentje:
* mondjuk azokban kicsit több cucc van ez meg csak 2*1ml-es pipetta.
2013. aug. 9. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Oda rakod, ahova akarod. Az a lényeg, ne egy helyre, mert nem szívja be a bőr az összeset. Ugye nem folyt szét a spoton anyaga?
2013. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg elég az egy pipetta is. 3 kutyám van mindegyik 25 kg felett, és csak egy pipettát rakok rájuk. Kb 1 éve használom és azóta nem volt bennük se kullancs se bolha pedig erőssen kullancsos területen lakunk, és minden nap erdőben sétálunk.
2013. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


Persze nem egy helyre rakom csak mindet a nyakán és a lapockája között szórtam szét.

Mondjuk az más kérdés, hogy meg kellett fognom utána a grabancát és egy része a kezemre került de az csak a szőréről jött, ami a bőrére került addigra már tuti felszívódott.

2013. aug. 10. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem kellett volna a szőrére kerülni semminek. legalább is nagyon kicsinek. A spoton lényege, hogy a bőrbe kell engedni. Ami a szőrre kerül, az nem kerül be a bőrbe.
2013. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!