Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatok egy 8hónapos...

Mit adhatok egy 8hónapos Westie-nek karácsonyra (kan)? Mármint mi lehetne. Olyan átlagon felülit :D és egy 5 hónaposnak (szuka)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

De édes vagy:DÉn is szoktam a kis korcsomnak:D(nem rossz értelemben az,csak keverék:D)

Ruci?Sapi,sál,ma olyan cuki kutyust láttam így:DVagy kiscsizma:D

Vagy játék:)Kutyakozmetika utalvány ,bár az inkább te értékeled:)Masni,csattok olyan csajos dolgok:)

2009. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
tuti, hogy a kutyakajának örülne legjobban ;) :D
2009. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
46%
Esetleg egy új nyakörvet egy szép kis medállal esetleg gravíroztatva amennyiben megengedhetitek.:D Mi mikor még volt mikulásra mindig egy télapócsokit helyeztünk el a kis táljába :D
2009. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

valami kutyanasi, vagy drágább kutyakaja, amit amúgy nem kapna.

ezek a kutyacsizmák kifejezetten irritálnak, szegény nem tud benne menni, meg nem is jó nekik. azt aláírom hogy tegyék a szobakutyákra azt a melegítőt, mert megfáznak, de a csizma már túlzás sztem

2009. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Ajcsi a kutyunak?Én imádom a kutyáimat de ez már túlzás!Inkább a szeretteidre költsd azt a pénzt!
2009. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ,csak ne ruhát :S Nem szeretem ,ha egy állatkát belekényszerítenek hülye giccses ruhákba és cipőkbe :S Nem természetes ez nekik, szóval adj neki szeretetet igazi figyelmet és ne csak "dísztágy" legyen, amivel lehet villogni mások előtt. Sokszor láttam ilyet... na de tényleg labdát vagy jutalomfalatot :) Annak biztos örülne:)
2009. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

22:32-nek:

Aki igazán szereti a kutyáját, az meglepi valamivel Karácsonykor! Úgy mint a családtagjait! Mert Ők családtagnak tekintik Őket!

2009. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vegyél neki KONG-ot :) az enyém azt fog kapni :)
2009. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne adj neki se karácsonykor se máskor csokit. A kutyaruha és kutyacipó sem a legjobb választás, mert az a cél, hogy örüljön a kutyus, annak meg nagyon nem fog, ha ráraktok valami kabátkát. Tulajdonképpen ő nem fogja fel, hogy akkor karácsony van, neki ugyanúgy egy átlagos nap, csak a gazdik izgatottabbak a kelleténél. Ha örömet szeretnél neki szerezni, akkor vegyél neki valami kutyacsemegét, mondjuk egy jó nagy füstölt csontot vagy jutalomfalatot. Esetleg valami érdekes játékkal is meglepheted, amivel játszatok nagyon sokat, mert neki sokkal többet ér az bármilyen ajándéknál, ha a gazdái szeretgetik és vele vannak.
2009. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szia

nekem is westiem van és énis ezen gondolkozok:)

ez a kong->>>mennyibe kerül?

2009. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!