Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámon van egy zsirdaganat?

A kutyámon van egy zsirdaganat?

Figyelt kérdés
az elején még kicsi volt, elmentünk az orvoshoz, azt mondta,hogy zsirdaganat, majd egy fél év alatt elég nagyra nőtt és véresre kaparta a kutya és az orvos már azt mondta, hogy szemölcs.Tettem rá vérehullató fecskefüvet,nem múlt el, aztán tettem rá jódozott étert, attól csak véresre kaparta, most oxigénes vizet rakok rá. Mit javasoltok? Az a baj, hogy ahányszor a seb elkezd gyógyulni,ő elkaparja és újból vérzik.

2013. aug. 10. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvos, aki ellátja valóban a kutyádat.
2013. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a dokinak hogy műtse le. Ezzel megoldódna a gond. Csodálkozom hogy a dokidnak ez az alternatíva nem jutott eszébe.
2013. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mondta o is a mutetet
2013. aug. 10. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem műteted meg? Láthatóan kellemetlen a kutyának ez az állapot, ezzel viszont megszünne a probléma.
2013. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekunk a vizslankon jott ki ilyen zsirdaganat. a szemerol le lett mutve. sajnos jott meg ki a feje bubjan, de a doki azt mondta, hogy amig a kutyat nem zavarja, akkor addig nem kell lemuttetni, meg persze amig nem no nagyra.
2013. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! :O Mégis milyen orvos látta azt a kutyát?? Az enyémnek is volt a hasán, kb. 5 orvos mondta azt, hogy zsírdaganat. Hirtelen megnőtt, így leszedettük, aztán persze kiderült, hogy rosszindulatú daganat. A helyedben én sürgősen keresnék egy másik orvost és levetetném, még mielőtt késő nem lesz!
2013. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én vizslámon is van. Három. Megnézettük ultrahangon. 5 orvos egymástól függetlenül azt mondta, hogy nem kell foglalkozni vele. Az én kutyámat nem zavarja, de , ha a helyedben volnék leműttetném.
2013. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül neked begyógyítani a sebet és nem nő tovább az a daganat, akkor simán meg kell oldanod, hogy amíg gyógyul, ne kaparhassa el. Erre van kitalálva a gallér, de a kutyára ráhúzott trikó, bármi is segíthet.
2013. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!