Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora lesz felnőttkorában a...

Mekkora lesz felnőttkorában a most 1 éves németjuhász kutyám, ha most a marmagassága kb 72 cm és súlya kb 40 kg naponta 1kg száraz kaját kap és sokat mozog?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy tudom növelni vagy kihozni belőle a maximum méretet, úgy hogy ne legyen hájas.

Ilyenekre gondolok, hogy milyen kaját adjak neki vagy mit és mennyit mozogjon, más speciális növelő módszer.



2013. aug. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az átlagos a kutyád mérete. Nőni meg akkorára fog, amennyi benne van genetikailag.Az az 1 kg száraz meg túl sok. Persze, nem mindegy, milyen szárazat adsz neki.
2013. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Már túlméretezett. A kanok marmagassága 60-65 cm.
2013. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már most is túl nagy, egyébként milyen fajta tápot adsz neki amíből egy kg kell? Elég vacak minőség lehet, bocs.
2013. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami keveréked van? Mindenesetre ez a kutya se tenyésztőtől van az is tuti.
2013. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó nagy keverék németjuhász lehet.
2013. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem a legnagyobb testű Németem is 70-cm volt /marmagasság/ felnőtt korában. Már az is nagynak számított. A tied már 1 évesen 72-cm és még nem fejezte be a növekedést. Lehet, hogy 75-cm-nél megáll.
2013. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a közepes és nagytestű kutyák már 1 éves korukban elérik a marmagasságuk 99 %-át, szerintem már nem fog nőni, kivételes esetben még 1 cm-t!Azért próbálj utánanézni, hogy biztos nincs e valami nagyobb testű fajta belekeverve a kutyád vérvonalába, mert már 1 évesen ilyen magas és 40 kg egy ném.juhászhoz irreálisan nagy lenne, ha tiszta németjuhász valóban.
2014. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!