Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkisebb tacskó...

Melyik a legkisebb tacskó fajta, és mennyire hullajta a szőrét? Lakásban szeretném tartani, viszont nem szeretném, ha minden kutyaszőr lenne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A leírás szerint ez a legkisebb, de csak kg-ban, mert marmagasságban a rövidszörű a kisebb, de azokban is van 3,5 kg-os. Szóval nem tudok kiigazodni. Az biztos, hogy létezik nagyon pici tacsi, az egyik régi ismerősömnek volt is olyan, alig volt nagyobb, mint a toy uszkár, de nem találom a leírását. Szerintem ha minden nap átfésülöd/simogatod a bundiját, nem lesz tele a lakás szörrel.

2009. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rövidszőrű kutyák jobban hullajtják a szőrüket, mint a hosszú szőrűek. Ezt vedd figyelembe, amikor kutyát választasz. A tacskó speciel rövid szőrű. Ráadásul lépcsős házban, emeleti lakásban nem ajánlatos tartani, mert gyenge a hátgerince.
2009. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kanichen a legkisebb méretü tacskó. Talán a szálkásszörünek nem hullik annyira a szöre.
2009. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is rengeteg félét láttam, azért sem tudtam kiigazodni rajtuk.

Igen, olvastam, hogy lépcsőzni nem ajánlatos nekik, de persze erre vigyáznék.

Viszont ez új, hogy a rövid szőrűnek nem hullik annyira a szőre. Már megérte kérdeznem!

2009. okt. 27. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2. :

A tacskó nem rövidszörü! 3 szörváltozata van: rövid,hosszú,szálkás.

És 3 mérete: kanichen,törpe,normál.

2009. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!