Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fürge, majdnem hogy...

Egy fürge, majdnem hogy hiperaktív vadászkutyának mi lenne a legjobb táp?

Figyelt kérdés

ír szetterről lenne szó



[link]

usg=AFQjCNGp5udXEIDPCSA0a_UD14YE_oU7wg&sig2=zvoV9Js7Ll7HM4egc34RFg&bvm=bv.50500085,d.bGE


nagyon jó vadász kutya csak annyit fut, hogy az már nekem is sok... :)


melyik az a táp amiben megvan neki minden... napi több kilométer (5-20Km) futáshoz


kap "szilárd" táplálékot is (húst) minden nap, de valami extra kéne még a begyébe :)


pedigree volt eddig :( de az egy nagy sz.a.r ahogy észrevettük...:(


14 hónapos és nagyon szeret mozogni imád (vérében van)

néztem már tápokat de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a neki igazán megfelelő.


2013. aug. 12. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a Brit Premium magas aktivitású kutyáknak való tápját. Nem tudom pontosan a nevét, de valami sport vagy high energy lehet. Vagy a Josera tápok is jók még. Abból is a magas aktivitásút keresd.


Futtatod amúgy, vagy magától fut? Mert a futtatással szerintem jobban kellene vigyázni, én soknak tartom a napi 5-20 km futást.

2013. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eukanuba Premium Performance Jogging&Agility


Fél éve etetek ezzel, előtte a kölyök Eukanuba volt, mindkettő nagyon bevált, csak ajánlani tudom, és ez direkt sport- ill. munkakutyáknak van, a sok-sok mozgáshoz. Boltban szerintem sehol nem lehet kapni, de internetről simán meg tudod rendelni.

2013. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Egyébkén csak akkor fogod látni, hogy melyik jó neki, ha kb. 2 hónapig etetsz egy fajtával. Annyi idő alatt kiderül, hogy az adott táp jó-e vagy váltani kell.
2013. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Futtatod amúgy, vagy magától fut?"


magától.. terminátor..:)


ha meg lát valamit máris utána ered,


igazából vadászoknak van "odaadva" és "szétkerget" mindent az erdőben

több hektáros erdőkről van szó, és nagyon nagy vad állományról...


Zala.

2013. aug. 12. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a Brit Premium Sport, szerintem érdemes kipróbálni :)
2013. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Brit Prémium jó és megfizethető. :)
2013. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már Brit akkor inkább a Brit Care Actív [link] Tapasztalatom alapján sokkal jobb mint a sima Brit. De neked kell tudni mi az ami belefér a keretbe.

[link]

2013. aug. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imola Ágnes ***** válasza:
ACC Energy
2013. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!