Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy emiatt megsértő...

Normális, hogy emiatt megsértődik? Ti kutyátok csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

Elég triviális az ügy, nem is megoldást, vagy gyakorlati tanácsot kérek, mert amúgy tényleg nincs jelentősége, csak érdekelne, hogy másnak is van-e ilyen kis duzzogi kutyája :D


Szóval reggelente mindig én sétáltatom a kutyámat, de most a párom szabin van, úgyhogy nem rohanok a reggeli teendőimmel, majd ő leviszi, ha felébredt.


Igen ám! de a reggelnek menetrendje van. Felkelek, kajálok, sminkelek, felöltözöm, kutya le, fogom a bicómat és indulok dolgozni.


De ezen a héten öltözés után rögtön indulok dolgozni. És mikor a kutya meglátja, hogy a bicómat fogom, és nem a pórázát, bevonul az ágy alá, és nem hagyja, hogy megsimogassam!!! Ilyet sosem csinált még.


Persze szegényke, már a sminkelési folyamatnál könyörögve néz, mert azt hiszi, megyünk sétizni, csak a bicó előkerülésekor döbben rá, hogy nem is...


Hasonló sztorija van valakinek?



2013. aug. 7. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyáink ha meghallják a deospray hangjat ahogy fujom a honom alá,fogják magukat es baktatnak a kenelbe. Maguktol megtanultak hogy szzzzzzszzz=gazdi megy el,befelé a helyünkre


vagy


este mikor megyunk aludni,tv kikapcs- "gyertek megyunk aludni"- lámpa is lekapcs, baktatnak kifelé a nappalibol de féluton felkapnak egy-egy pluss játekot es hozzak ki magukkal, a folyosora vagy a haloszoba ele a kuszobre leteszik es azzal alszanak *-* Mikor legeloszor csinaltak nem akartam elhinni :D

2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát igen a kutyák is képesek megsértődni de, hogy simogatást ne kérjen :D Ha rá ütök a kutyára mert rosszat csinál akkor lehajtja a fejét és elszégyelli magát. De 10 perc mulva már vidáman csóválja a farkát... Azt hiszi a kutyád, hogy nem szereted mert volt neki egy megszokott élete, hogy minden reggel leviszed sétálni. De ezt lehet orvosolni ha választasz egy új időpontot amikor nem csinálsz semmit mindig abba az időpontba vidd le.
2013. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De reggel muszáj levinni, csak most nem én, hanem párom viszi, általában fél egy órával később hogy elmentem, tehát nem a világ, jövő héttől, meg megint én viszem. Kis maszat, olyan édes, ahogy bevonul az ágy alá :D
2013. aug. 7. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem megsértődik, hanem egyszerűen nem érti ha eltérünk a szokásos rendtől. :)

Úgy néz ki egy átlag reggel, hogy felkelek, elkészülök, kisminkelek, leviszem a kutyát, hazaviszem, majd elindulok dolgozni.

Viszont múltkor például szabadságon voltam, ugyan úgy sminkeltem, levittem, majd hazaszaladtunk valamiért, de utána még mentem tovább, vinni akartam magammal őt is. Ez a kis hülye meg annyira tudja, hogy a reggeli séta után ő otthon marad, hogy hiába hívtam, nem indult el. Lecövekelt és csak nézett rám, hogy én minek hívom őt, hiszen most otthonmaradás van. :) Végül meglökdöstem hogy elinduljon és nagyon bátortalanul kiment az ajtón. Aztán amikor az ajtót becsuktam, már felfogta mi történik és nagyon boldog volt. :)

2013. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon cuki sztorik, jöhetnek még :)
2013. aug. 7. 14:02
 6/7 anonim válasza:
nekem azt szokta csinálni hogy leviszem, kakil, pisil , utána ha bemegyek a szobába és ő is be akar jönni (sokszor bent van a szobába ,panelba lakunk) de nem engedem be akkor direkt oda kakil az előszobába akár 1 fél ujjnyit is de direkt kinyomja
2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám azt csinálja amikor be akar jönni, hogy lefekszik az ajtó elé és néz be csóválja a farkát és nyüszög. OLYAN CUKIIIIIII!
2013. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!