Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 éves beagle kutyám,...

AgilitysMankakutya kérdése:

Van egy 5 éves beagle kutyám, Manka. Kutyaiskolába járunk agility-t tanulni. Viszont azt nem értem, hogy mi a külömbség az agility-ben az A1, A2, A3 szintek között?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Különböző szinteket jelölnek, hogy a teljesen kezdők ne kerüljenek össze a világbajnokságot megjártakkal, mert az egy kicsit egyenlőtlen lenne. A pontos meghatározást, meg hogy hogy tudsz szintet lépni, megtalálod a neten, vagy megkérdezheted a suliban.
2013. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A1-ben indul mindenki, onnan 3 hibátlan agility futam elérésével feljebb léphetsz A2-be, ahol már 3 dobogós hibátlan futam kell az A3hoz. A különböző osztályokban egyre nehezebbek technikailag a pályák, több mindent kell együtt megoldanotok. Pl egy A1es pályán nem tesznek be kúszót a palló alá, míg A2, pláne A3ban simán - ez az akadályválasztás.
2013. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Most már értek mindent!:)
2013. aug. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!