Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mikor éjszaka ugatnak...

A kutyák mikor éjszaka ugatnak egymásnak, azt mire fel teszik?

Figyelt kérdés

Múltkor nem tudtam aludni, és hallgattam a kutyák ugatását.

És fura, mert semmi nem történik, egyszer csak elkezd ugatni az egyik, és arra másik 3 és fél órán át képesek ugatni csak úgy.


De ezek tudnak egymással "párbeszédet folytatni?"



És az mi, hogy ugat 4-5 kutya, majd elkezd a szomszédé ugatni, és csöndbe maradnak?

Ő ott a góré, és beku**oltatta a többit? :D



2013. aug. 17. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nem nem tudod mi az oka még nem jelenti azt, hogy nincs. Ők hallanak, látnak valamit amit te nem. Ott mászkál egy sün, vagy egy macska, vagy valaki megy az utcán, vagy unatkozik a kutya és nincs megnevelve ezért még a lehulló falevelet is megugatja mert más dolga nincs.
2013. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én például éjjel szoktam az utolsó pisi-kakira kivinni a kutyákat sétálni, ők tök csöndben sétálnak mellettem, de az egész utca őrjöng, amikor épp észrevesznek minket. Volt olyan is, hogy az egyik utcában, ahol két kutya van, csak akkor vettek már észre amikor már rég az utca másik végében voltunk. Soha nem tudhatod épp mit látnak/hallanak, amit te nem.
2013. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak, hogy este is megugatják a kutyák. Na én ezért nem szeretem itt nálunk a másik oldalba sétáltatni a kutyámat, mert komolyan, még én érzem kellemetlennek, hogy gondolom este már mindenki pihenne, és az egész környék "őrjöng". Pedig mindenkinek a saját kutyájára kéne szólnia, de nem egyszer jártam már úgy (máshol), hogy még rám szóltak: menjek már innen... na szép!


Amúgy biztos, hogy hallanak/látnak valamit. Ilyenkor jeleznek egymásnak, hogy lehetséges veszélyforrás vagy mozgás van stb. :) De igen, lehet, hogy az egyik a "góré", és azért hallgatott el a többi :D

2013. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kertes övezet ilyen, a normális kutyák sem szeretik ha egy idegen sétál az utcán. Nekem is be szoktak szólni nappal és szerintem jogtalan, de nem is viszem ki a kutyáim este 9-10 után! Arra van a kert. Szerintem illetlen ilyen környéken, hisz mások pihenni akarnak, én sem szeretem ha idegen kutyák mászkálnak a házunk előtt éjszaka pedig az én kutyám elhallgat ha szólok.
2013. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
itt a környéken csak kertesek vannak, és nem fogom mások miatt kihagyni az esti nyugodt sétánkat. Érdekes, hogy a másik 8 utcában egy hangjuk nincs a kutyáknak, pedig nappal ott is ugatnak és látom, hogy kint vannak. Majd megbeszélik a gazdáikkal, ha problémájuk van. Amíg nem az én kutyáimra kelnek, egy szavuk sem lehet. Elég sokszor futunk össze útközben más emberekkel, pedig 11-éjfél körül szoktunk menni, és rájuk is ugatnak.
2013. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

No ez az, én sem hagynám ki ezért az esti sétát, mert ugatnak a kutyák. Panel környezetben is szoktak, csak ott két háztömb között.

Most is 10 körül vittük le még sétálni a kutyánkat.

2013. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!