Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami rosszat tettem, hogy a...

Valami rosszat tettem, hogy a kutyák egymásnak ugrottak?

Figyelt kérdés

Én etetem nénikém kutyáit, mert nincs itthon, és adtam a kutyáknak enni(3 van) és addig minden oké volt, amíg 3 nak 3 fele oda adtam a táljukba, ott álltak, és várták.

Aztán mentem vissza a házba, és az egyik rá támadott a másikra. De a földön feküdt volt már, és még akkor is harapta.

És hiába szóltam rá nem hagyta. Oda kellett mennem elhúznom.


Nem értem miért történt ez, már kölyök koruk óta együtt vannak, de rátámadt a másikra.

Miért támadt neki? Én csináltam valami rosszat?



2013. aug. 16. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érzi, hogy nincs irányítás, ezért próbált még több kajához jutni. Tedd távolabb a tálakat egymástól, és állj közöttük, hogy még azelőtt leállíthasd a kutyát, hogy nekimenne a másiknak. Nyugodtan használj eszközt, nehogy megsérülj, például egy üres másfél literes flakon vagy egy kisebb boroskanna nagyon jó szolgálatot tehet. Nem fáj a kutyának, de figyelmeztetően oda tudsz vele sózni, ha elindulna a másik tálhoz.
2013. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos elfelejtett használati utasítást adni a nénikéd. Nekem két kutyám van és hogy ne vesszenek össze, mindig pontosan megvan a helye, hogy kinek hol a tányérja, és kiét teszem le először, kiét másodiknak. Amikor a szomszédom jött át etetni őket, a szájába rágtam, hogy mi a szokás. Biztosan van valami, ami kimaradt nálad, vagy másképp csináltad, mint ahogy megszokták, de erről nem te tehetsz.
2013. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy a fegyelmező gazdi hiánya miatt történt. Adj nekik enni, és várd meg, amíg befejezik. Ha valamelyik oda akar menni a másikhoz, azonnal szólj rá. Ha befejezték, és nem volt gond, dicsérd meg őket.
2013. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!