Milyen nevet adjak a fajtiszta szuka (lány) németjuhász kutyámnak?




válasza:



válasza:A másik ilyen kérdésnél láttam egy jót: Freya
Vagy esetleg Ariel, Jenny, és nem tudok többet:)




válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
azért vok ilyen tudatlan mert eddig még csak 1 szuka kutyánk volt, az is 1xvolt hasas, mert a szomszédkutyával elcsavargott
Az az igazság hogy mindenképpen lány szeretnék. Igaz a csivava vagy a pomerániai lakásban lenne,de az udvaron wc-zne vagy ha kszaladna az ajtón nem akarom h baj legyen.Szerintetek "megölnék" egymást?(Úgy hallottam hogy a spicc-spicc kutyusok nem bántják egymást,vagy vmi ilyesmit!)
Van egy 8 éves szuka cicám. Kb 3 hét múlva kapok mégegyet, ő is lány, de nagyon pici. Akkor lesz 6 hetes. Szerintetek a felnőtt cicum megszokja majd? Szeretni fogja?
Amint lehet, gazdit keresek nekik és továbbtenyésztésre nem ajánlom őket.Elképzelhető, hogy semmi bajuk nem lesz?Eliza
Méretük nagyon különböző tehát esély nincs a normális párzásra.A kan benti(csivava)a szuka(spániel és tacskó keverék)kinti kutya.Teljesen meg bolondul a lány kutyától:( Most már ez mindig így lesz?Mit tanácsoltok mit tegyek,hogy nem csak a párzás érdekelje?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





