Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek most mi lesz? Meg...

Szerintetek most mi lesz? Meg fog halni a kis dragam?

Figyelt kérdés
Elutaztam nyaralni egy hetre,es apamra hagytam a kutyat...Elvitte setalni,es a doki szerint valamilyen merget nyelt le...Apam elengedte..nem latta...Milyen mereg lehetett?Tul fogja elni?Apu hivott ez utazas utan volt egy nappal,es mar haza is repultem,de olyan bunosnek erzem magam...Tudom hogy magamat sajnalom,de... :( Milyen mereg lehet???Az utcan? :(( Valamit irjazok,hogy tudjam van e eselyem...

2013. aug. 18. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már látta doki akkor kellett kapjon valami gyógyszert ami meghánytatja és kijön belőle de semmiképpen nem fog meghalni ha az orvos ezt megcsinálta
2013. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg az orvosnal vagyunk...Apu hivott,hogy valami nincs rendbe szerinte,de a hulye nem vitte dokihoz,mert nem volt penze...es megvarta meg hazajovok..Ra is haragszom....nagyon..
2013. aug. 18. 18:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval egy napja szedeleg,nem eszik,hany,fosik..szomoru..alszik...
2013. aug. 18. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nem is méreg volt, amit felevett. Ha egy napja bírja, lehet valami nem neki való kaja, vagy romlott is akár. Remélem, jó orvosotok van.
2013. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jo dokink van...Egyenlore ugy nez ki,hogy rendben lesz... :l
2013. aug. 18. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Múltkor a szüleim rám bízták a kutyájukat, kb. fél napja utaztak el, mikor kiderült, hogy beteg a kutya. Szintén hányás-hasmenés-kedvetlenség, nem is nagyon akart megmozdulni. Szaladtam vele a dokihoz még aznap, kézben kellett vinni, ott kapott injekciókat, másnap még ugyanúgy volt, újra vittem injekciókért, harmadnap már vidámabb volt, de nem evett egy falatot sem, negyedik naptól pedig ugyanolyan jókedvű és kajás lett újra, mint előtte bármikor. Szintén méregre gyanakodtak, de a véréből nem tudták kimutatni, úgyhogy nem is derült ki, mitől volt baja pontosan, de a lényeg, hogy minden oké lett pár nap alatt hála a gyors orvosi segítségnek.

Remélem, most már jó kezekben van a kutyád és jobban lesz! !

2013. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyi állatgyűlölő ember van, akik kiraknak mérget (általában patkánymérget)

Egyébként szerintem sem mérgezés, ha az elmúlt 1-2 napot túlélte. Tényleg több oka is lehet, lehet valami vírus, gyomorrontás. Persze lehet méreg is, de akkor nagyon keveset nyelt le belőle.

Apukádra ne haragudj, ő nem akart rosszat. Legközelebb, mielőtt nála hagyod, kérdezd meg, hogy van e pénze állatorvosra, ha valami történik.


És nyugi, nem lesz baj ;)

2013. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!