Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverék lehet? (kép)

Milyen keverék lehet? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen kutyák keveréke lehet?


[link]


[link]


2013. aug. 19. 14:06
 1/9 papa777 ***** válasza:
Hát még nem lehet megállapítani, de szerintem van benne foxi, és labrador, vagy a színe miatt vizsla?? Nem tudom, de nagyon édes, majd talán később kiderül :)), mindenesetre gyönyörű kutyus :)
2013. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mi a kissé drótos szőre és színe miatt német vizslára gyanakszunk, a másik feléről viszont fogalmunk sincs.
2013. aug. 19. 14:15
 3/9 papa777 ***** válasza:

Bocsi az offért, 1. vagyok, én őt fogadtam örökbe az illatos útról másfél hónapja, szerinted milyen fajták lehetnek benne ?:)

[link]

2013. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is az Illatos útról hoztam tegnapelőtt :) Hú, nehéz kérdés. Mintha egy kicsit erősebb csontú lenne, emiatt és a színe miatt lehet benne egy nagyon kicsi staffordshire terrier. Ilyesmi füle van: [link] , de ez is keverék, szóval kérdéses, hogy minek van ilyen füle egyébként. :D
2013. aug. 19. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:

a kérdezőé szerintem labi-vizsla keverék

papa777 kutyájáról meg az ibizai kopó jutott eszembe

2013. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 papa777 ***** válasza:
Köszi, igen , mondták, hogy talán ük ágról van benne staffi, bár kétlem :DD, sokan azt mondták, hogy corgi van benne :)
2013. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az első kutyus a barátaink golden retriver kölyök kutyájára hasonlít, a második pedig a fülei miatt szerintem bulldog, vagy ilyesmi keveréke -vagy legalábbis van benne. Nekem két sztafim van, egy szuka és egy ka, én egyikük vonásait sem látom benne.

Egyébként édes mindkettő! :-)

2013. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azta de édes:O A feje tisztára, mint az enyémnek. Ő az: [link]

[link] Az enyémre beaglet, tacskót, vizslát, agárt(testalkata miatt) és spánielt szoktak mondani.

2013. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaj, tényleg hasonlít! így képzelem el nagyobbként :)
2013. aug. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!