Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy sikerült a kedvencetek...

Hogy sikerült a kedvencetek halálával megbirkozni?

Figyelt kérdés
A drága kicsi kutyám péntek este meghalt, elütötte egy auto. Nagyon hiányzik az udvar olyan üres nélküle. Egyszerűen nem tudom felfogni a történteket. Eltemettük másnap hátul a kertünkben láttam őt, és teljesen más volt. Tudom hogy ő volt az, de mégis. Olyan szörnyü- kis bolond volt, mindig a s*günkben volt ha kimentünk az udvarra mindig ott volt ahol mi ugrált össze-vissza. Egyszerüen nem tudom elhinni hogy ez történt :'( Mindig ha hazajöttem vhonnan meghallotta hogy jövök beült a kapu elé és ugrált ugy örült nekem. Mindenkit szeretett a családbol és mindenki szerette. Tudom hogy idövel( 1-2-3 év mulva) lesz uj kutyánk mivel az udvar üres egy háziállat nélkül, de bármilyen kiskutyát idehoznának nem birnám elviselni hogy itt van valaki aki nem ő. Nekem nem kell más kutya, csak ő. Nem birok más kutyát megsimogatni amiota meghalt. Bnöméknél is máskor megdögönyöztem a kutyit most pedig rá nézni se birtam. Mikor fog ez változni? :( mikor nem fog ennyire hiányozni?:'(
2013. aug. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet csak nagyon sok idő múlva :( az én cicám 7 éve halt meg, de még mindig őt siratom kicsit..én fél évvel később befogadtam két árvát, mert nem bírtam h olyan üres minden.kicsi segített.

együttérzek, nagyon sajnálom a történteket :(

2013. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmúlik majd és a helyébe fog lépni egy új. Kinek hamarabb, kinek később. Persze, most úgy érzed, hogy nem kell másik stb. De túl leszel rajta.
2013. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán segíthet,ha készítesz egy albumot közös képeitekről,leírod néhány élményedet,amit kedvenceddel éltél át.Elhiszem,hogy nehéz neked,de szerintem kb.4-6 hónap múlva ha van rá lehetőség,fogadj be egy másik kedvencet!Ami fontos:Soha ne hasonlítsd őt a régi kutyusodhoz,hanem ismerd meg őt,hiszen minden kutyus más-más egyéniség.A meghalt kutyusod is pótolhatatlan,de épp ez a jó az álltokban és emberekben egyaránt,hogy azért nem felejted el őket,mert mind mások és mások.Próbáld meg lekötni magad valamivel de ha nagyon elszomorodsz,készítsd el a füzetet,amit említettem és ha meglesz,akkor is lapozd fel,ha eszedbe jut a kutyusod.

Sajnálom a történteket,kitartást neked!

2013. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóhoz!

Kitartást neked, időbe fog telni a kedvenced feldolgozása. Tudni kell arról, hogy ugyanolyan kutyád sosem lesz. De jobb lesz örökbe fogadni a másik kutyát, meg kell őt ismerni. Az elhunyt kedvenced soha nem halt meg, mert a szívedben tovább él.

2013. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!