Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házba melyik a legjobb kutyafa...

Házba melyik a legjobb kutyafajta?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy kutyust sajnos a szüleim állandóan veszekedtek velem mert n em szeretett kint lenni szobatiszta is mint utólag kiderült de mivel kint állandóan sírt bent meg nem tarthattam elajándkoztam fájó szívvel de olyan helyre ahol bent lehet és ráadásul van ott egy nála kisebb kutyus is szóval jó helyen van.

Éppen lakásra gyűjtök és amint lesz saját házam szeretnék majd kutyust bent tartanám őt.


2013. aug. 20. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, amelyikre pl az Illatos úton, vagy másik menhelyen azt mondják, hogy lakásban tartható.


De ha elfogadsz egy pénzügyi tanácsot is: az albérlet sokkal előnyösebb, mint a saját lakás.

2013. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy albérletre kb rámeny a havi fizetés hacsak nem másokkal együtt lakom
2013. aug. 20. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne előnyösebb? Van eset amikor az a jobb megoldás, de az a pénz kidobott pénz.
2013. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lakásban valami kanapékutyát tarts, de számíts rá, hogy egyedül baromi sok bajod lesz vele, teljesen le fog kötni.
2013. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mucika1997 ***** válasza:

Általában a yorkikat mindig bent tartják.

bICHON FRISE, Bolognese, sokan a jack rasselt is lakában tarják, pedig szerintem kinti kutyus.

A mamámnak foxija van saját lakásban és nagyon nyugodt bent. megszokta, hogy bent nincs rohangálás.

Francia bulldog is benti kutyus, mert nem bírja nyáron a nagy meleget. Csivava totál benti.

2013. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendszeres mozgatás mellett bármelyik fajta kutya tartható lakásban kivéve a pásztor kutyák,nekik tényleg kell a terület.


Inkább az alábbi kérdéseket válaszold meg:

Naponta mennyi időd lenne a kutyára?

Hosszú vagy inkább rövid szőrű?

Kicsi vagy nagy?

Mennyire vagy határozott egy kutyához? (mert ha nem nagyon akkor egy Jack russel vagy egy roti nem éppen jó választás)

2013. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!