Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajtájú...

Szerintetek milyen fajtájú keverék lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Próbáltam több szemszögből fényképezni.

Ui.: Nincs kikötve, egy nagyon idős néni ismerősöm fogadta örökbe, elvittem sétálni szerencsétlent, póráza nincs, csak egy láncot találtam :)



2013. aug. 21. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mali+labrador mix. Egész cuki. Nem kifejezetten egy idős néninek való kutya.
2013. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem. Főleg hogy a kutya nem több 2 évnél.. Nem tudom mi lesz a sorsa, később..:(
2013. aug. 21. 14:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egyből malinoist láttam meg benne. :) a többire egyenlőre passz
2013. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én németjuhászra és rottweilre gondoltam. Mallinois szerintem azért nem mert egyáltalán nem hosszú orrú, hanem kicsit nyomott. Meg a tekintete is rotis szerintem. De lehet igazatok van, bár labi tuti nincs benne :)
2013. aug. 21. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem labrador es nemetjuhasz
2013. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az pofa formája meg a füle pont hogy labis.

A többi meg ekte mali :D már több is lehet benne nem csak kettő.

2013. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Németjuci meg mali talán.Szemből becsapós,hogy kicsit szélesnek tűnik a feje,de a mellkasa egyáltalán nem.Ennek ellenére lehet benne roti is.Nagyon aranyos :)
2013. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Visszavonom amit írtam, tényleg lehet benne labi. Neten találtam egy hasonló kinézetű kutyát, és oda is írnak labradort. Arra pedig nem is gondoltam volna :)
2013. aug. 21. 14:17
 9/13 Firestorm ***** válasza:
100%
Belga juhász és labi,de rettentő szép kutyus:)
2013. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 vickielikepou válasza:
Szerintem is német juhász és labrador,mert az enyémben van labrador,de német juhász nincs és a pofija egészen hadonlít az enyémre,csak neki a szőre nagyobb.
2013. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!