Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú (keverék) a...

Milyen fajtájú (keverék) a kutyusom?

Figyelt kérdés

Koszos volt, amikor fényképeztem, éppen fürdés előtt állt, bocsi. :) Már elég idős, 9 éves, kan kutyus. Nagyon játékos, aktív, kis energiabomba, de tud lusti, szolíd is lenni. :) A fényképen elég bágyadt, éppen akkor ébredt fel, máshogy nem tudtam volna lefényképezni, mert kikapja a telefont a kezemből. ^^ Ja és a képeken nem látszik, körülbelül 60 centi magas a háta, és úgy 20 - 25 kiló. Sajnos nincs több fényképem róla.


[link]


[link]


2010. júl. 26. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
shauzer-husky keverék lehet esetleg ír farkas kutya-snauzer keverék de hogy snauzer van benne az biztos.esetleg snauzer-német juhász keverék nem nagyon tudom valami snauzer keverék.nem tudod a saját kutyád fajtáját?
2010. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elsö vagyok de inkább snauzer-husky keverékre hasonlit
2010. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát szentem ez nagyon mix :D mudi,schanuzer... stb.. xD
2010. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én border colliera is gyanakszom. :) És pumira is. ^^
2010. júl. 26. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:

nem kell mindenfélére gyanakodni, totál mix.

de a fa fügefa ami mellett ül:)

2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek a kópénak szerintem már a szülei külön-külön is valami mix-et alkottak, így ő már duplán mix, tehát nagyon.
2010. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Attól még, hogy keverék, de nagyon, egy külön egyéniség, és az én imádnivaló huncut kutyusom. :)
2010. júl. 26. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
de amúgy nagyon aranyos :)
2010. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem micsoda aranyos teremtés!! Nekünk schnauzerünk volt, és ahogy látom ebben kutyusban igen csak sok schnauzer vér csörgedezik:D
2010. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BlacktigerXXX ***** válasza:

nem akarok találgatni, de én az első véleményét osztom. Szőre, pofája, olyan snauczeres, lehet akár törpe is, a méretét nézve. Viszont a szőrmintázatát egy husky simán felvehetné. :)


aztán meg kitudja. lényeg hogy jópofa

2010. júl. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!