Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ám hasmenése van, mit...

Kutyám ám hasmenése van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Este kezdődött, egyszer ment ki de akkor tele csinálta a kertett (híg világos barna), azóta kétszer keveset es közben hányt is nagyon keveset habos es sárgás.

Holnap 8-14 óra között rendel a doki, most csak a kórházba tudnám vinni, de annyira nem gondolom hogy rosszul lenne (nem eszik, vizet iszik, es háztartási kekszet adtam neki pár darabot).

Vigyem el most a kórházba? Varjak holnapig es az o orvosahoz vigyem akihez születésétől járunk (2eves).

Most mit tehetnek meg érte?

Fekszik, tv-t nézz:)

Néha játszik a labdajaval de olyan szomorúan nézz.


2013. aug. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy napig koplaltasd, majd 3 nap rizsdiéta. Ezután fokozatosan álljatok vissza a tápra, keverve kapja rizzsel.

Ha két nap múlva nincs jobban (az elnyújtott rizsdiéta csak elővigyázatosság, nehogy visszaessen), akkor menjetek csak dokihoz, addig felesleges, ő is kb ugyan ezt mondaná.

2013. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a rizst úgy főzd, hogy se sót, se semmit ne tegyél bele. Csak úgy natúran. :)
2013. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 21. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Én lehet nem várnék vele 2 napot. Az én kutyám is ezt csinálta, 1 nap után mint egy rongybaba olyan lett.

A hasmenés hányással kombinálva komoly dolog, nagyon könnyen felborulhat az ionháztartása, görcsölhet és bele is halhat.

Próbálj neki rizst és főtt csirkét adni és forszírozd az ivást. Talán ez elég lesz holnapig, de annál tovább ne várj a dokival. Ha valami fertőzést szedett össze, több nap lehet míg kigyógyul belőle.

2013. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Iszik azzal nincs gond, nem evett semmit, pár db háztartási kekszen kívül, de akkor azt sem adok neki csak rizst.

Most szállítottak ki a pizzát es szaladt ki elé meg ugat... Szóval annyira nem rossz a helyzet csak nagyon aggódok es féltem.

Szerintem ha reggel nem lesz jobb inkább később megyek dolgozni es elviszem a dokihoz.

Nekem csak o van :)

2013. aug. 21. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. Az elkerülte a figyelmemet hogy hányt is. A módszeremet csak szimpla hasmenésre írtam. :/
2013. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vírusos bélgyulladás. Holnap vidd el dokihoz, ma pedig ne nagyon egyen semmit, vizet viszont igyon, az fontos.
2013. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!