Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani kisebb...

Tudnátok mondani kisebb mozgásigényű, de NEM kicsi testalkatú kutyákat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Magyar agár.

1-1,5 óra intenzív futás naponta és alszik egész nap.Ismerősnek 2 is van. Naponta kimennek a határba a kutyák játszanak egymással, 2 órát vannak kint,de az első 1 órában aktívak csak futnak ezerrel aztán már csak kullognak :D

2013. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff. De persze minden egyedfüggő is.
2013. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyósoméknál Bernáthegyi van lakásban, a kötelező sétákon kívül egész nap csak heverészik, szóval nem túl nagy mozgásigényű, de nagyméretű fajta :)
2013. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb óriástestűnek nem túl nagy a mozgásigénye, legalábbis egy közepes méretűhöz viszonyítva.
2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bullmasztiffom van, átlagos mozgásigénnyel.

Vasárnap egész napos programon voltunk (természetesen ő is jött), agyban is és fizikailag is jól elfáradt. 2 nap volt, mire kipihente :D

2013. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Leonbergi.Jó nagyok...Nemrégiben nyírtam egy párt,ahova raktam,ott maradtak,csak tekingettek és elvoltak :)

Napi sétájuk 1-1,5 óra de darabokban.És nagyon szépek,igaz a szőrük sok ápolást igényel.

2013. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy a nem kicsit úgy értettem, hogy ne legyen ilyen öleb, de azért a közepes testalkatú kutyák is jöhetnek. Köszi a választ, mindenkit felpontoztam.
2013. aug. 22. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Angol bulldog. szerintem az nem egy tipikus öleb, jópofa és lusta!
2013. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is az angol bulldogot akartam írni, csak nem tudtam, hogy mit értesz kicsi kutya alatt. :)

Egyedfüggő is a dolog, mert ismerek olyan spánielt, amit le sem lehetne lőni, de egy másik ugyan ilyen fajta meg tök lusta. :D

Szerintem az egyed választása nehezebb és fontosabb is, mint a fajtáé.

Egyébként a francia bulldog sem egy őrült, nem is lehet neki annyit rohangálni a nyomott orra miatt. És szerintam baromi aranyosak :D Kis yodák :)

2013. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is!
2013. aug. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!