Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyánknak?

Mi lehet a baja a kutyánknak?

Figyelt kérdés

7 hónapos,1 hete hoztuk,és a 2.nap már megszokta a környezetet,játszott,ugrált,egy csomót evett.Ma éjszaka is kimentem és akkor is ugrált,harapdált meg minden.De most reggel alig akar kijönni a házból,máskor már rég játszadozott.Ha szólítjuk nem jön ki a házból,nem is eszik se nem iszik,csak egy pár kortyot.

Egyébként tegnap az állatorvosnál volt és kapott féreghajtót,de nem hiszem hogy emiatt


2013. aug. 22. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
álmos vaze
2013. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
depressziós úgyan ez volt az én kutyusommal 1 hete hoztuk első pár nap elvolt majd bebujt a kocsi alá ki sem akart jönni nem ivott nem evett, nagy nehezenn kijött akkor beengedtem a házba egyből jobb kedve lett bent mászkált is ivott evett, úgye kiszakítottátok egy környezetből őt és mivel kicsi gondolom bent tartották ami nagyon megviseli most a kutyust hogy kint kelle egyedül lennie
2013. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első:Mért lenne az?Már ilyenkor rég futkározni szokott
2013. aug. 22. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:
az első kommentelő nem komolyan írta
2013. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem javúl vidd le orvoshoz. Ha tegnap kapott féreghajtót, és esetleg volt benne az is megterheli a szervezetett.
2013. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most már oké lett.Csak nyomott egy barnát és jó lett

gondolom fájt a hasa

A válszokat meg köszönöm

2013. aug. 22. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!