Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kiskutyának, ha...

Mit adjak a kiskutyának, ha sok a sava? Savat hány? Nyolc hónapos.

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szoktak a sav miatt füvet enni, bár gondolom bent hányhatott és nem jutott ott fűhöz nyilván.

Csak egyszer hányt? Mert akkor az nem vészes, itasd meg egy kicsit vízzel.

2013. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Itt bent sirdogált a házba, hogy ki akar menni, kiengedtem, jól tele hamizta magát fűvel. Az jött ki belőle, jó sok sav kíséretével. Igazándiból csak azt nem tudom, hogy mitől van mondjuk viszonylag sűrűn. Két hetente, négy hetente, változó.
2013. aug. 22. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
mit kap enni? attól is lehet neki sok sava, ha nem megfelelő az ennivaló. Nekem a legidősebb kutyám tavasszal szokta ezt csinálni, hogy jól bezabál fűből 2-3 napig, ki is jön és utána egy évig szinte semmi.
2013. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Brit prémium lamb&rice amit enni kap. Meg szokott kapni, főt rizst, sárgarépát, csirkemellet.
2013. aug. 22. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen sűrű, akkor lehet, hogy az étel nem megfelelő neki. Ez persze nem feltétlenül a te hibád, lehet csak érzékeny a kutyus, amit előre nem tudhattál.
2013. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként én is gondoltam a kajára. De akkor vajon mivel etessem?
2013. aug. 22. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
A Trovetnek jó gyógytápjai vannak,bár elég húzós árban.Javaslom nézd meg,nekünk bevált.:)
2013. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez macera, de lehet konzultálnod kéne egy orvossal. Mert lehet, hogy meg kéne orvosilag állapítani, hogy netán allergiás valamire a tápból. Mert ha nem tudod az okát ennek a gyakori hányásnak, akkor megoldani sem tudod. :S
2013. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű, hogy doki is lesz a vége. Három hónapos korában a doki mondta, hogy légcsőszűkülete van valószínűleg de akkor még nagyon kicsi, hogy biztosra megmondják és ha még is az, lehet, hogy kinövi. Úgy hogy már ahhoz elég idős hogy ezt is meg tudják állapítani és egybekötöm akkor a kettőt. Attól még nem lehet esetleg, hogy baromi gyorsan befalja a kaját? Szinte rágás nélkül nyeli le? Igazándiból ez a legnagyobb gondom még, hogy nem tudom hogy megtanítani, normálisan enni.
2013. aug. 22. 18:48
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Adj neki reggelente egy két darab háztartási kekszet, az felszívja a savat.
2013. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!