Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kulonbseg az olcsobb es...

Mi a kulonbseg az olcsobb es a dragabb klikker kozott?

Figyelt kérdés
Szeretnek elkezdeni klikkerezni a kutyammal es szeretnek venni egy klikkert. Van 400ft.ert is meg 4000ft-ert is lattam mar. Mi a kulonbseg a ketto kozott? Es melyiket eri meg megvenni? Vagy vegyek valami kozep arkategoriasat?
2013. aug. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd a legolcsóbbat, mert úgyis elhagyod, legalábbis én ki tudja mennyi klikkert hagytam már el :) Esetleg annyi lehet a különbség, hogy van amelyikben van ilyen teleszkópos mutatópálca is, nem a fémet hanem egy gombot kell megnyomni, meg többféle hangot tud kiadni, de a legolcsóbb, sima klikker is teljesen jó, inkább vegyél egy labdát a kutyának az árkülönbözetből, nem éri meg drágábbat venni.
2013. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4eFt klikker az pálcás klikker is egyben. Célkövetést is tudsz vele tanítani majd, ha tényleg az, amire gondolok.

Nekünk van mindkettő, a 400Ft-osat szeretem a legjobban :D

A 4eFt-os halk :/

2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legolcsóbb van. Működik ;)
2013. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

csak feltem, hogy az olcsobb az nem jo, de akkor megveszem a legolcsobbat:) egyenlore eleg a sima, egyszeru, amivel tudok trukkoket tanitani neki.

2013. aug. 22. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Tesco gazdaságos van, jó hangos, semmi gond nincs vele.
2013. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a legolcsóbbakkal az volt a bajom hogy beakadtak néha meg van amelyik eltört.

Legjobban a vakkantós jött be, elég hangos elég strapabíró és nem túl drága.

A célkövetésnél meg a sima pálcát is össze lehet fogni a klikkerel nem nagy dolog csk kell hozzá minimális kézügyesség.

2013. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!