Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan szórakozási lehetősé...

Van olyan szórakozási lehetőség, amelyre kutyákat is nyugodtan lehet vinni?

Figyelt kérdés

Például kirándulás egy várnál, vadasparknál, tehát nem konkrétan sétálni szeretnék vele, hanem vinném magammal ide-oda.


Ilyen szabadtéri helyekre.


Vannak ilyen helyek? illetve mit ajánlanátok?



2013. aug. 24. 12:34
 1/5 sippara ***** válasza:
Bármelyik túraútvonal megfelel ilyen célra, a legtöbb várba is beengedik őket, mi kávézni, étterembe is járunk, sőt, vannak kutyás szórakozóhelyek is. Kicsit konkrétabban mit szeretnél és az ország melyik részén?
2013. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mely várakba szokták beengedni?


A helyszín az lehet Pest környéke, illetve azt körülvevő megyék. De akár szép túra útvonalak is érdekelnének.

2013. aug. 24. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Túra útvonal lehet bármi, oda mehetnek a kutyák.

Én örömmel tapasztaltam, hogy a pesti romkocsmák nagy részébe is be lehet menni kutyával:)

Ami még idén nyáron kutyás szórakozás volt, az a veresegyházi medvepark, illetve Délegyházán a Tavirózsa kemping, ott hatalmasat pancsoltunk a kutyámmal:)

2013. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon nézz szét nyugodtan :)

Vadasparkba macerás lehet bevinni magánba esetleg beengedik de a kutya se és az állatok se élveznék annyira.


Vár-ból 1-2 van ahova hallottam már hogy bemehetnek de nem jellemző(és nem emlékszem melyikek voltak ezek)


Amúgy manapság ha nem shoppingolni akarsz a kutyával vagy moziba menni akkor elég sok helyre magaddal viheted.

2013. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Mi augusztus 20-án kint voltunk a Margitszigeten egy fél napot. Megnéztük a kisállat kertet, a halas tavat, a nagy szökőkutat ami délután hatkor zenélt is. Megnéztünk egy kápolnát, a kutyát oda is beengedték.

Tavaly voltunk a skanzenben is, szintén kutyával. Tavalyelőtt kivittem az aug 20-i tűzijátékra.

Rengeteg helyre el lehet menni kutyával.

2013. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!