Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tatai Tappancs állatorvosi...

Tatai Tappancs állatorvosi rendelővel valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Köszi a normális válaszokat!
2013. aug. 25. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöm odahordja a németjuciját, nagyon meg van velük elégedve. Én Tb-ra hordom az enyémet, nincs tapasztalatom a tataiakkal (viszont én is nagyon meg vagyok elégedve a miénkkel).
2013. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azt is leírnád, hogy Tatabányán hova hordod? A tatabányai dokik is érdekelnek. Esetleg tudsz árakat is írni? Köszi!

2013. aug. 25. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ide:


[link]


nagyon klasszak, jól felszerelt rendelő és műtő. Facén is fent vannak.


Konkrét példa, amiért ragaszkodom hozzájuk, most hétvégén történt.


Szombaton délután feltűnt, hogy sokat pisil a kutyám. Kint voltunk a kertbe, és az újabb leguggolás után odamentem, hogy megnézzem csak jelölget, vagy mit csinál. Akkor láttam, hogy véreset pisilt. Riadó a férjemnek, azonnal kocsiba, irány a doki. Ultrahanggal kezdett (mert mutattam a törölközőt, amivel felitattam egy pisifoltot, tudja, hogy nem ivaros) közben már ment is a vérvétel, műszeres vérvizsgálat, a diagnózis hólyag- és vesegyulladás.


Fél órán belül megkapta az első infúziót és egy injekció koktélt, receptet, majd vasárnap újabb infúzió, ismét szurikoktél, speckós táp, (e-mailben megkapom én is a laboreredményeket).


A 2 kiló speckós táppal, az injekciókkal, a kiváltott orvosságokkal, a műszeres vizsgálatokkal, mindennel együtt 26 ezer volt. Amikor elfogyott a gyógyszer akkor kontroll, ez kb. 2 hét múlva lesz esedékes. (ebből a táp 3400 ft volt, ott van helyben a bolt, nem fogok a fressnapfba szaladgálni)


Ezzel szemben a helyi állatorvostól kapott volna tapintásos vizsgálattal, látatlanba szteroidot + fájdalomcsillapítót + gyulladáscsökkentőt 3-3-3 ezerért, ami biztos, hogy hatott volna, és másnap ismét ez a kombó.


Ha kivonjuk belőle a táp árát, akkor 4600 Ft-al fizettem többet a műszeres vizsgálatokkal, infúzióval és laborral együtt. Nekem ez így megéri.


Nem azt mondom, hogy máshol ugyanezt ugyanígy nem csinálták volna meg, mert biztos, hogy vannak még sokan, akik ugyanilyen lelkiismeretesek, de nekünk az életmentő műtétet is ők csinálták, így én csak ajánlani tudom.

2013. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Tatai az jó, a nagyszüleim is oda viszik a kutyákat, és jók.

A tatabányait nem ismerem. (szerintem apám oda hordta az ő kutyáját, de megkérdem)

2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Most költöztünk ide, és (hamarosan újra) 3 kutya gazdájaként fontos, hogy felfedezzem a terepet. Tény, hogy nem olcsó, de nagyon szimpatikus a hozzáállás.
2013. aug. 27. 01:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem valószínű, hogy átjárnék Tatáról, mert a 2 tatai orvosi rendelő nagyon közel van a házunkhoz. Az nem szimpi a Vértes-Vetben, hogy ügyelet nincs. Nekem, mint fő aggódósnak ez fontos szempont.
2013. aug. 27. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!