Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szereti a szedret és...

A kutyám szereti a szedret és a paradicsomot. Adhatok neki?

Figyelt kérdés
adhatok-e neki szedret és paradicsomot? a természetben is megeszik a kutya félék a gyümölcsöket végül is, csak nem túl savas? természetesen nem etetném vele, csak 1et 1et enne ha épp szedem a kertben.

2013. aug. 25. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Persze! A kutyák mindenevők! Zöldséget, gyümölcsöt nyugodtan adhatsz neki, ha megeszi!

Az én pit keverékem megeszi a fáról potyogó almát is...

2013. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, nekik is jót tesz a vitamin. Ha szereti, és nem hajtja meg, akkor bármilyen gyümölcsöt és zöldséget adhatsz neki.
2013. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a paradicsom ártalmas számukra.
2013. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A paradicsom köztudottan remegést és szívritmuszavart okozhat, ezért jobb, ha azt elkerülöd!"


[link]

2013. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eddíg semmi baja sem volt a paradicsomtól, nem is evett sokat csak kb 3 szemet.
2013. aug. 25. 21:06
 6/6 anonim válasza:
Az én kutyám is javában eszi a zöldségeket és a gyümölcsöket (többek között a szedret és a paradicsomot is) és semmi baja nincs. Szerintem nyugodtan adhatsz a kutyusnak szedret és paradicsomot is.
2013. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!