Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire szaporodhatnak el a...

Mennyire szaporodhatnak el a bolhák? Hogyan tüntessem el őket nagy területről?

Figyelt kérdés
A szomszéd macskája pár hete megellett a mi udvarunk hátsó felére. Alapvetően nem zavart, nálunk talált nyugalmat. Mi nem etetjük, nem akarom ideszoktatni őket. Valaki már jelezte hogy el is viszi a kicsiket. De tele vannak bolhával. Tegnap hátramentem az udvarba, odahajoltam a "helyükre" 5 mp-re és ahogy felálltam kb. 30 bolha volt a fejemen meg még sok szétszórva a testemen. Azonnal mentem hajat mosni. Mostanában már mászkálnak, biztos szanaszét hagyják a bolhákat és van egy kutyám -akin ugyan van csepp- de félek hogy így is megtalálják. Most lezártuk a hátsó részt, nem tud hátramenni, de a bolha előre tud jönni. Mivel tudom lepermetezni a füvet meg mindent hogy ne legyen mindenhol bolha? Több 10.000 forint lenne ha olyan speciális bolhairtót vennék-arra meg nincs. Tud valaki segíteni? Köszönöm előre is.
2013. aug. 26. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a neostomosan jó megoldás lehet a problémádra:

[link]


mások kérdései a szerrel kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=neostomosan

2013. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!