Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással van a kutyákra...

Milyen hatással van a kutyákra a zene?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen tuc-tuc centrifuga-zenére gondolok, hanem mint pl Enya, Howard Shore, esetleg amiben szimplán csak szaxofon, hegedű, zongora vagy ilyesmik vannak. Úgy hallottam hogy például a versenylovakkal kifejezetten hallgattatják Mozart-ot, illetve olvastam már hogy tenyésztők is hallgattatnak zenét kiskutyákkal. Ha a kutya 8 órában egyedül van, míg a gazdi dolgozik, jobban érzi magát ha közben megy a zene? Vagy könnyebben fogja elviselni ha mondjuk egy fesztiválra magunkkal szeretnénk vinni, ahol szintén van zene?

2013. aug. 26. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
zenszerző lesz belőle frakkban
2013. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy jó a kutyának ha jár a mosógép, szól a tévé amíg a gazdi elmegy valahová, mert az az otthonléted zajára emlékezteti, kicsit lenyugtatja, de boldog nem lesz tőle. Egyébként meg totál felesleges.
2013. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutya nem ember. Megszokják az ember mellett a zajt, zenét, de nekik nincs szükségük rá. Az én kutyáim akkor is úgy alszanak amikor éppen üvölt valami akció film,mintha csend lenne, de úgy gondolom, amikor nem vagyok itthon legalább akkor hagy legyenek csendben, nyugalomban :D Fesztiválra nem kellene magatokkal vinni, mert az neki csak szenvedés, ott azért már túl nagy a zaj és a sok részeg ember sem a legsztressmentesebb környezet számára.
2013. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat :)

Utolsó: nem ilyen nagy banzáj, koncertekre gondoltam, csak mondjuk ha van karácsonyi vásár, majális, akkor sok embert látok aki viszi a kutyáját (látszatra úgy látom hogy nincs gond).

2013. aug. 27. 05:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A fesztivált szó szerint vettem bocsi :D Karácsonyi vásárra és hasonló eseményekre nyugodtan lehet vinni, én is szoktam :)
2013. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Amikor a fiam trombitálni tanult, a kutyák beültek a kisszoba ajtaja elé és énekeltek hozzá. :) Ha nem tetszik nekik a zene, kisétálnak a szobából. De még soha nem követelték, hogy kapcsoljam be a rádiót. A tv is csak akkor érdekli őket, ha kutyák vannak benne és ugatnak.
2013. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!