Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezd el borzalmasan...

Miért kezd el borzalmasan nyüszíteni a kiskutyám, amikor zuhanyzom?

Figyelt kérdés
Kis yorkim 9 hetes, és amikor bent van a fürdőben, amikor zuhanyzom,elkezd eszeveszetten sírni,nyüszíteni, próbál felugrani a kádba. Vajon miért csinálja ezt??
2009. okt. 30. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem bírja, ha eltűnsz a szeme elől... egyébként szerintem 9 hetes még nagyon kicsi, de később majd tanítsd meg rá, hogy viselje el az egyedüllétet, mert a) idegesítő lesz b) a fejedre fog nőni
2009. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem macskáim vannak, a kicsik engem is szó szerint mindenhova követnek, ha fürdök az ajtót kaparják, ha gépezek a monitor elé fekszenek XD A nagyobbaknál is így volt, de ez elmúlik egy bizonyos kor után. 9 hetesen még ragaszkodik nagyon, nem érzi magát biztonságban, ha nem lát.
2009. okt. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű azért mert ráhagyod.

Ha egyszer-kétszer helyretennéd, többet nem csinálná.

A Pavlov-reflex működik minden kutyánál.

A kedves szomszédom kutyái a távoli mentő szirénázásra kezdenek el olyan artikulálatlan módon vonyítani, mintha a bőrüket nyúznák.

Mentő állomás van a közelben, úgyhogy rendszeres a mentők vonulása.

Másnak is van kutyája, érdekes módon azok nem csinálják ezt.

Szóltam a jó fej "gazdának", hogy rá kellene szólni párszor, hogy ezt ne csinálják. Fel volt háborodva, hogy én ne adjak neki tanácsokat...

Az meg nem szempont az ilyen népeknél, hogy az ő neveletlen kutyájának rendszeres vonyítása esetleg mások nyugalmát teszi tönkre.

Hát itt tart ma ez a nagy állatbarát hozzáállás! :(

2021. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!