Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ezeket az oltásokat...

A kutyám ezeket az oltásokat kapta meg; Mennyi oltása lesz még?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni az állatorvost,hogy mennyi lesz még,valaki tudja ? Ezeket kapta meg : Vanguard Plus CPV vakcina,Vanguard Plus7 vakcina,Vanguard Plus7,Biocan B (Lyme -kór elleni inaktivált vakcina) , Vanguard Plus CVP
2013. aug. 27. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
és a veszettség elleni oltás? eddig csak kombináltal volt, egyébként meg bevan írva a kiskönyvbe h ezek az oltások meddig jók majd utána elvileg újra kell
2013. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valóban,még nem kapta meg a veszettséget. Azt egyébként 3 hónaposan + maximum 30 nap meg kell kapnia, majd fél év múlva ismét, és utána évenként.

A Biocan B-t is kell ismételni 2-3 héttel az első oltás után. Ezt is utána évente ismételni kell.

És a kombinált oltást is évente megismételhetitek.

2013. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem értek ehhez,az állatorvos mindig 2 hetente jön . Kiskutyám már 3hónapos. Most 25.-én volt 3 hónapos.Valamit nem jól adott ,ad be a doki ??
2013. aug. 27. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:

3 és 4 hónapos kora között kell megkapnia az első veszettség elleni védőoltását. Nincs itt szerintem még gond.

Ha biztosra akarsz menni,hívd fel az állatorvost, és kérdezd meg, hogy mikor jön legközelebb, illetve milyen oltásokat fog még adni.

2013. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2hét múlva jön legközelebb,mindig úgy jön. Tegnap kapott szurit a kutyusom ugye. Multkor kérdeztem mennyi lesz még,akkor valami olyasmit mondott,hogy most tartunk kb a felénél.De olyan kis érthetetlenül beszél :/
2013. aug. 27. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,miről beszélhetett, mert a Vanguardokat majd csak egy év múlva kell megismételni. Kell a Biocan még egyszer, meg 1 veszettség . Még esetleg a második veszettséggel adhat még egy kombináltat. Utána tényleg mindent csak évente kell ismételni.

Fogalmam sincs, miket akarhat még adni neki. Lehet még vakcinázni kennelköhögés ellen is.

2013. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy még 6 hónapos kor körül egy kombinált.

Bár ha úgy vesszük, elég sok ez összességében, ha egy évre kivetíted az egészet, akkor lehet tényleg mondani, hogy kb a felénél jártok. Csak mostmár nem két hetente fog jönni majd.

2013. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
óó ebben igazad lehet :)
2013. aug. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!