Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree kutyatáp tényleg...

Pedigree kutyatáp tényleg rossz minőség?

Figyelt kérdés
Vagy csak az ára miatt f.kázzák..
2013. aug. 27. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Agyon van itt dicsérve a Brit,pedig nekünk egyáltalán nem vált be.Kétszer rendeltem,most is pont azt eszik,de nem rendelek többet,ez már biztos.Nem érdekel mi van ráírva az összetevőknél,most Light-et rendeltem,de elég magas lehet a gabonatartalma,mert ahogy kinyitom a tápos vödröt,olyan szaga van mint annak a darának,amit gyerekkoromban adtunk a tyúkjainknak.Annak meg nem valószínű hogy magas lehetett a hústartalma mivel kukorica meg búzadara volt keverve.Ja,és ráadásul hasmenésük is van tőle és nem kevesebb a végtermék mennyisége mint amikor Friskiest ettek.
2013. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálad nem vált be,nálunk és még sok másnál igen.Nálunk nem vált be Hill'S,Royal Canin,Eukanuba sem,másnál igen.

A Pedigree fent van itt is az "Index"menüpontban,leírják,miért trágya minőség.Ugyanúgy gyenge,mint Darling,Friskies és társai.

[link]

2013. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Linduli ***** válasza:

Pedigree az eggyik legrosszab (habár vannak rosszabbak is)

Brit caret vagy eukanubát adjál a kutyándak.

2013. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A Dog Chow is elég jó.. igaz közel sem annyira, mint a már felsoroltak, de az ára kedvezőbb. Régebben mi is azzal etettünk.

De szerintem nézz utána az áraknak, és ha lehet nagyobb mennyiségben rendelj, sokkal jobban megéri.

2013. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
pont mint a mekis kaja. képzeld el mi lenne ha azt ennéd egy évig. etesd inkabb Acanával. Azt csak ajánlani tudom. a kutyak imadjak es nagyon sok olyan osszetevo van benne ami egy kiskutyanak jot tesz, es minden benne van ami kell! :))
2013. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!