Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségűek a Natural &...

Milyen minőségűek a Natural & Delicious Canine kutyatápok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 21:49
 1/6 Maxitabi ***** válasza:
Az összetételét nézve nagyon jó, sőt a legjobbak közé tartozik. Ki kell próbálni!
2012. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, gondolta hogy rendelek egy ilyen mintacsomagot

[link]

2012. jún. 28. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Gabonamentes superpremium táp: nagyon jó.
2012. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:
Mondjuk elég kicsi csomagok - abból csak az derül ki, megeszi-e a kutyád, az nem, hogy bírja-e. Az árát drágállom, az Orijen is olcsóbb (mármint nem a red)és a Taste of the Wild is. Ez a kettő még egy hajszállal jobb is a ND-nél
2012. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a Farmina által gyártott Cibau-val etetek, ez az N&D egy továbbgondolt forma, olyan mint az Acanának a gabonamentese. Ha abból indulok ki, hogy a Cibau-val én is és a kutyám is meg vagyun elégedve, akkor ez a táp is nagyon jó minőségű lehet.

Ajánlom neked:

[link]


Itt a Petfarm Vet-ben szoktam venni az én tápomat. Jóval olcsóbb, mintha máshonnan rendeled. (de az is hozzátartozik, hogy nekem ez a nagyker kb. 5 perc kocsival)


Ha kipróbáltad, majd visszajelzel, hogy mennyire szereti a kutyusod?

2012. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Épp ma jött meg a mintacsomagja. Szoktam rendelni, az én ebemnek nagyon ízlik! :)
2013. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!