Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász szinváltozat....

Németjuhász szinváltozat. Elfogadott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


http://www.youtube.com/watch?v=PWIizYA75lY - ebben a videóban látható sárgás szinű kölyök szine elfogadott németjuhászoknál?



2013. aug. 28. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik a "sárgás" ? Ezek kölykök. Majd a kölyökszőr levedlése után változik a színük. Amúgy nem csak vörös létezik, hanem világosabb is van a lábakon.
2013. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem nézted végig a videot:))) 2.03 tól van benne egy karamell szinű kiskutya. Szerintem az még változhat:) Az, hogy mennyiben elfogadott sjano nem tudom, nem vagyok németjuhászos, de ők elég sokféle szinváltozatban létezhetnek. De ahogy elnézem hosszúszőrűek is:)
2013. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy egy belga kölyök csatlakozott a játékhoz.

(nem, tuti nem testvérük, mert jóval nagyobb és idősebbnek néz ki)

2013. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ordasokban van olyan, hogy kicsinek szinte zsemle színű. Aztán vedléskor előjön az ordas szín.Az enyém egyszínű barnás volt kicsinek és lett belőle sötét ordas.
2013. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
Hát ez eléggé világos szín, még a fekete nyereg sem látható, csak nagyon halványan a háta közepén egy vékony sávban. Szerintem ezt nem viheti továbbtenyésztésre, hibának vélem. A szukákban szoktak előfordulni nagyon világos példányok, de ennyire azért mégsem.
2013. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A a sárgás kutya olyan lesz mint most. Picit lehet a hátán sötétebb folt, de az nem fog teljesen rajzossá válni.


Ilyesmi kutya lesz / lett belőle


[link]

[link]

[link]

2013. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem elfogadott. Erős színhiba.
2013. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindegyiket értékeltem a legpozitivabb formában.


Egyébként lehetséges az, hogy a vele rokonságban lévő kölyköknek (alomtestvérei, akikből nagy valószinűséggel ordas lesz) ilyen sárgás szinű kiskutyái születnek, ha tenyésztik őket a későbbiekben?

2013. aug. 29. 08:39
 9/16 anonim ***** válasza:
előfordulhat. De ha nincs genetikai betegségük, nincs idegrendszeri probléma, jók az ösztönök, akkor ez szerintem bőven belefér.
2013. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de ezek színhibás kutyák! Nem elfogadottak!


A törzskönyvjét is drágábban tudja kiváltani a tenyésztője!


Az elfogadott színeket szedtem most össze neked:

[link]


Parancsolj! ezek az elfogadottak. Így kell kinézni ennek a fajtának. Ezek már nem is mondhatóak kifejezetten németjuhásznak, inkább valami keveréknek. Szépnek lehet szép, de nem elfogadott és tenyésztésre sem ajánlott.

2013. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!